Цінуй життя щодня, щохвилини, щомиті, щосекунди. Радій всьому, з чого воно складається: з посмішки і тривоги, з радості і неприємностей, з буденності і сюрпризів. Бо завтра цього може вже не бути, і змінити це не під силу нікому. 11 історій українців, які залишилися в небі над Іраном, доводять, що життя може обірватися в одну секунду…

Володимир Гапоненко — командир екіпажу пасажирського літака Тегеран — Київ

фото 24tv.ua

Більш досвідченого пілота годі й знайти — він налітав 11 тисяч годин. Без батька залишилося дві чарівних донечки. А дружина Катерина говорить, що тримається за життя лише заради них.

Олексій Наумкін — пілот-інструктор

фото tsn.ua

За плечима — 12 тисяч годин в небі. У соцмережі друзі з гіркотою згадують, як разом навчалися. Пишуть, що це кращий пілот з усього випуску, дуже порядний. І взагалі — Наумкін з династії пілотів, професійності якого можна було тільки позаздрити.

Сергій Хоменко — другий пілот

фото dialog.ua

До того, як Сергій полюбив небо, був командиром підрозділу Військово-Транспортної авіації України «Блакитна стежа». Колеги говорять про нього, як про відданого друга та професіонала вищого класу.  В небі налітав близько 7,6 тис. годин.

Ігор Матьков — старший бортпровідник

фото bigkiev.com.ua

Ігорю було всього 34 роки, такий молодий — ще жити та жити. Але його душа знадобилася на небі. Навчався Матьков у Кіровоградському льотному училищі.

Чоловікові було 34 роки. Закінчив Кіровоградське льотне училище. У Міжнародних авіалініях України працював вже 10 років. Його батько про трагедію дізнався від дочки та з інтернету.

«Вранці зателефонувала дочка, яка зараз в США, і запитала, куди полетів Ігор. Бо американське телебачення повідомило про авіатрощу українського літака. Ми відповіли: в Тегеран, ранком має повернутися. Тоді вже знайшли в інтернеті відео про цю авіатрощу», — розповів Валерій Матьков.

Катерина Стадник — бортпровідник

фото nizhyn.in.ua

Зовсім молоденька дівчина, всього 27 років. У соцмережі друзі залишають відгуки з печаллю і сумом згадуючи про неї.

Марія Микитюк — бортпровідник

фото focus.ua

А Марії виповнилося лише 24 роки. Дівчина — уродженка Івано-Франківщини. Друзі говорять, що вона була закохана в небо. Саме тому вибрала цю професію і дуже нею пишалася.  У соцмережі дівчина викладала фото з усіх країн, які вона відвідала. Таких світлин аж 23.

Валерія Овчарук — бортпровідник

фото img2.abo.media

В її профілі в соцмережах зазначено, що живе в Києві, а родом вона з Луганська. Дівчина теж викладала світлини з різних країн світу. Останню вона підписала так: Я люблю тебе, робота!”

Юлія Сологуб — бортпровідник

фото obozrevatel.com

Дівчина народилася на Волині. У кінці минулого року вона відсвяткувала свій перший ювілей — 25 років. На цій посаді Юлія пропрацювала близько 6 місяців.

Денис Лихно — бортпровідник

фото kiev.informator.ua

Денис закінчив навчання у Національному авіаційному Університеті у 2018 році. На своїй посаді працював близько 6 місяців. Сторінка у соцмережі рясніє багатьма світлинами і постами про кохання. Мабуть, на деяких фото, Денис зі своєю дівчиною.

Олена Малахова — пасажир

фото bigkiev.com.ua

Малахова — очолювала авіакомпанію ТОВ «Скайавіатранс», яка займалася перевезенням вантажів.

Ольга Кобьюк — пасажир

фото bigkiev.com.ua

Про неї відразу було мало відомо, Була інформація, що жінка 1958 року народження. Пізніше з’явилася інформація, що вона проживала в Київській області.  Жінка поверталася з Тегерана в Україну від дочки.

11 історій українців, які залишилися в небі над Іраном читати без сліз неможливо. Ці люди складали плани на майбутнє: повернутися з рейсу, повернутися додому до рідні, одружитися, закохатися… А тепер — це лише їхні мрії, які не здійснилися…