Ну просто загадка, чому у Петра Порошенка не хочуть, щоб відбулася зустріч в “нормандському форматі”. Мабуть, просто жаль, що до цього моменту так і не дійшов на посаді Петро Олексійович. Що тепер лаври перемоги хоча б у тому, щоб зустріч відбулася, ляжуть на плечі не тому президенту. Схоже, через це у партії Порошенка використовують всі методи, щоб збити курс Зеленського, а нормандська четвірка так і не зустрілася. Подробиці повідомляє Прямий.

Для початку варто нагадати, що соратники Петра Олексійовича і він сам зробили багато чого, щоб завадити політиці нового президента. Це і критика “формули Штайнмаєра”, і акції “Ні капітуляції”, і постійне незадоволення законами Зеленського, яке звучить з вуст його соратників у Парламенті. І супротив в Золотому, де добровольці за підтримки того ж Порошенка, протестували проти розведення військ на лінії розмежування.

І навіть останнє — “стрім” Софії Федини, яка побажала Зеленському відчути на власній шкурі, як прилітає снаряд. Адже, як повідомляли ЗМІ, Федина виконувала якраз партійне завдання “Євросолідарності”, щоб вивести президента з рівноваги. І цей ряд можна перелічувати безкінечно. Адже, схоже, що на політичну сцену екс-президент вивів багато своїх “ляльок”, яких народ вже трохи призабув. Але тепер Петро Олексійович смикає їх за ниточки, і вони в один голос виливають бруд на новообраного президента.

З останніх прикладів можна навести черговий виступ депутата від партії Порошенка, Володимира Ар’єва на каналі Прямий. 

“Дії нового керівництва України під час візиту до Парижа і Берліна, а також ситуація на останній сесії в ПАРЄ показали, що Україна не хоче жорстко відстоювати свої позиції, як це робила команда Порошенка. Тому ефективність нормандського формату для України буде у кращому випадку нульовою, а в гіршому — це буде повний провал”, — виступив депутат.

Замість того, щоб підтримати президента на перемовинах, до речі, це колись Порошенко обіцяв Зеленському, вони топлять його як можуть. Навіть слів не підбирають: коли мова йде про тисячі людських життів — вони жартують.

“Україні на нормандський формат їхати можна хіба що за красивою фоточкою і для того, аби зробити класне відео. Тому що на сьогоднішній день жодної причини їхати на нормандський формат немає”, — сказав Ар’єв. 

То чому ж у Порошенка аж так не хочуть, щоб відбулася зустріч в “нормандському форматі”? Бояться, що Зеленському там вдасться домовитися з Путіним, і в Україні таки запанує мир? Бо це і справді сценарій не на користь Петра П’ятого. Бо він обіцяв українцям це цілих п’ять років.

І, здається, що лише на цьому і досі навколо нього тримається певне коло людей. А отримавши такого “ляпаса” від молодого зеленого президента-коміка, Порошенко просто не витримає. Бо тоді від його імені залишиться лише невиразний слід в історії України.   

Нагадаємо: