Тетяна Чорновол образилась на українців. “Ви завжди вірили в брехню. Ех, народ”, — написала вона в соцмережі, коментуючи арешт свого друга Сергія Пашинського. На її думку, це рішення — перша репресія реваншу, що розпочався в Україні за сценарієм Андрія Портнова, який хоче помститися за свого соратника, президента-втікача, Віктора Януковича.

Тетяна Чорновол вважає, що Сергій Пашинський став жертвою нового режиму. Саме з нього почалися “посадки”, які анонсувала нова влада. Лідера Майдану, того, хто підписав перший бойовий наказ в АТО, особистого ворога Путіна, який повернув до бюджету 1,5 млрд доларів, вкрадених Януковичем, арештували на замовлення його ж ворогів.

“Кинутий за грати на замовлення Портнова. Ув’язнений по справі, сфальшованій “на коліні”, за те, що захистив честь та життя своєї дружини, що зупинив хулігана пострілом в ногу. До того ж, п’яного та небезпечного хулігана, який і раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за те, що бив і калічив жінок”, — написала екс-депутатка.

Пані Тетяна акцентувала увагу на тому, що рішення про ув’язнення Пашинського без права застави прийняла “зразкова” суддя, Олеся Батрін. Вона фінансово залежна від “Центру протидії корупції” Шабуніна, який боровся проти конфіскації мільярдів Януковича в державний бюджет України. 

А Пашинський якраз зробив те, чого вони так боялися — повернув українцям 1,5 млрд з кишень Януковича. Тому багато пазлів складаються в одну картину, яка і говорить про те, що відбувається зараз з її другом Пашинським.

“Підтверджується те, про що я говорила і раніше: ЦВК і все це “шабунівське громадсько-активістське кодло” було п’ятою колонною і відпрацьовувало на Портнова”, — вважає Чорновол.

Пані Тетяна звернулася до українців. Мовляв, як можна радіти, коли ця людина за країну і за народ втрапила до в’язниці.

“Ви не лише це допустили — ви радієте… Ви завжди радо вірили в брехню про нього і таких, як він. Хоча брехня була абсурдна. Ех, народ… Що ще сказати? А те, що завжди: ми не здамося, допоки б’ються наші серця. І не пустимо в ці серця зневіри та образи! Бо нічого не змінюється під небом — так було завжди: Аve, український народе, morituri te salutant”, — резюмувала пані Тетяна.

Чорновол розповіла людям, що Пашинський насправді людина, яка захищала інтереси країни в АТО, вирвала в Януковича вкрадені гроші українців. А люди цього не оцінили, бо звикли вірити в байки та брехню про таких, як він. І нова влада та Портнов цим скористалися. Тому Чорновол образилась на українців. “Ви завжди вірили в брехню. Ех, народ”, — написала вона в соцмережі. Але здаватися не будуть, бо їхнє діло — праве.

Нагадаємо: