Інколи чоловік задається питанням, куди дружина витратила його зарплату чи гроші з сімейного бюджету. Жінка ж не завжди відкрито говорить, на що вона спустила ці кошти. Бо, можливо, не завжди такі витрати будуть в інтересах всіх членів родини. А от дружина Порошенка, зізналася як на духу, що 700 мільйонів із бюджету країни вона таки витратила, але культурно. Куди Марина Порошенко втелющила шалену суму з казни, повідомляє Telegram-канал “Жінка з косою”.

Журналісти поцікавилися у екс-першої леді щодо 700 мільйонів, які були виділені з бюджету країни для її фонду. Марина Порошенко відповіла, щоправда, попередила, що судити тут нічого.

“Повірте, мені, що в порівнянні з іншими країнами це дуже маленька сума, яка повинна виділятися на підтримку культури і мистецтва в державі, яке хоче бути незалежним, пишатися своєю культурною, національною спадщиною.  Тому давати якусь оцінку виділеним коштам я б не рекомендувала”, — відповіла голова фонду, Марина Порошенко.

Отримавши відповідь з натяком, що нічого копирсатися в фінансовому минулому сім’ї Порошенків, у журналіста виникло інше питання. Але, мабуть, риторичне. Мовляв, невже Україна настільки поборола бідність, що на фонд першої леді виділялися мільйони? Хіба не було більше, куди витратити ці кошти?

“Пам’ятається, у 2014 році Порошенко обіцяв, що олігархи будуть фінансувати нашу армію, а в підсумку платить український народ, якому додали “військовий податок”, — йдеться у публікації.

На питання, який проект вона може назвати найкращим, що реалізував її фонд за останні три роки, пані Марина відповіла: “Всі були хороші”.

“Висновок простий: всі проекти хороші на папері, а в реальності гроші просто розпиляли, що навіть не зуміли хоча б створити якийсь грандіозний “виставковий” проект, яким можна було б хоч хвалитися”, — резюмував автор публікації.

В інтерв’ю журналістам, дружина Порошенка зізналася, на що витратила 700 мільйонів з бюджету України. Виявляється, що на ці кошти вона піднімала нашу культуру, реалізовуючи різні проекти. Проте, ні культурою, ні такими відмовками, як то кажуть, ситий не будеш.

То ж замість того, щоб боротися з бідністю в країні, родина Порошенків на паперах піднімала культурний рівень народу. Мабуть, щоб висловлювання українців, коли вони бачать ціни в магазинах чи платіжки за комуналку, звучали з наших вуст більш літературно. 

Нагадаємо: