Ірина Геращенко негайно їде в Золоте розганяти ворогів. Мовляв, більше нікому там навести лад після того, як президент затіяв там розведення військ на лінії розмежування. Вона повідомила в соцмережі, що в Золотому тепер спокійно розгулюють росіяни, порушуючи кордон. І оскільки не бачить жодної реакції від влади, то буде вимушена їхати туди особисто. 

Народний депутат від партії “Європейська Солідарність”, Ірина Геращенко, повідомила, що в Золотому спокійно розгулює “ревізор з Держдуми”.

“Це шокуюче. Після так званого розведення, то в Станицю Луганську вільно заходять ватажки бойовиків і кошмарять на камери представників місцевої влади, то тепер в Золоте, порушуючи український кордон, незаконно, не через визначені прикордонні пункти перетину, а через окуповані РФ території, приїжджає “ревізор” з Держдуми. Він ще не повісив триколор в Золотому? Бо на мосту в Станиці якісь ганчірки теліпаються, й наші голуби миру ані мур-мур”, — написала вона.

Тому Геращенко повідомила, що буде вживати невідкладні міри, щоб достукатися до провладних органів України та світу.

“Готую запит в СБУ, що це таке відбувається, що російські політики, які голосували за анексію Криму, розгулюють по вчорашнім позиціям нашої Армії? Де СММ ОБСЄ? Де реакція МЗС на цю відверту провокацію? Ми для того розводили війська, щоб там тепер, не ховаючись, лазили росіяни?” — повідомила Геращенко.

Якщо це не дасть потрібного результату, то пані Ірина готова особисто поїхати в Золоте.

“Треба негайно сформувати групу депутатів, і поїдемо. Ми, українські політики, саме політики, а не нові обличчя без імен і прізвищ — всі в санкційному списку Москви. В цей час мордорці, які голосували за анексію Криму і введення військ на Донбас, вже вільно розгулюють Україною. Там, де наші голуби миру планують проводити “чесні вибори за українськими законами”, — резюмувала депутатка.

Саме тому Ірина Геращенко негайно їде в Золоте розганяти ворогів. Бо, на її думку,  більше нікому.

Нагадаємо: