Ірина Геращенко обурена тим, що  “Слуга народу” оголосила війну жінкам-волонтерам. У соцмережі вона написала, що їхнє “нове обличчя” подало позов проти народної обраниці, Софії Федини за сказані слова про президента, які не сподобалися “слугам”.

Ірина Геращенко написала про депутата від “Слуги народу”, Олександра Качуру, якого до цього назвали засланим козачком у пропрезидентській партії від Медведчука.

“Він ніколи не служив в армії, ніколи не бував на фронті. Якось я перетнулася на круглому столі з питань Донбасу з цим “новим обличчям української політики” . Його тези звелися до темників — 5 попередніх років нічого не робилися, а ми зараз зробимо їх разом. З піонерами, з їхніми пустими барабанними гаслами я не сперечаюся, як говорила Фаїна Раневська, то безглузда справа”, — написала Геращенко.

Народна обраниця акцентувала увагу на його бурхливій кар’єрі. І тому, чим він запам’ятається українцям зараз.

“Так, СН строката фракція. Понабирали, понавибирали. Але те, що з волонтерками боротися обрали саме представника “Українського вибору” — вельми показово. Ну, а Качура, що б він тепер не робив, запам’ятається тільки тим, що хотів запроторити за грати свою коліжанку з опозиції”, — вважає нардеп від партії Порошенка.

Також Геращенко наголосила, що справжні чоловіки так не роблять, як вчинив Качура.

“Я не є прихильником контраверсійних висловлювань, заяв і закликів. Але ще більше мене бентежать контраверсійні і підлі дії”, — резюмувала Геращенко.

Ірина Геращенко обурена тим, що “Слуга народу” оголосила війну жінкам-волонтерам. Ще й руками “нового обличчя”, яке вже встигло засвітитися у Медведчука і нічого не тямить у темі армії, а війни — тим більше.

Нагадаємо: