Ірина Геращенко влаштувала в соцмережі чергову істерику. Мовляв, їй соромно за “Слугу народу”. Оскільки народній обраниці від “Євросолідарності” дуже соромно за депутатів від пропрезидентської партії, то й слова підбирати вона не стала. Схоже, що навіть гіркий досвід її колежанки, Софії Федини, не стримав Геращенко у висловлюваннях. Мабуть, що у партії Порошенка вже стало нормою ображати та обзивати будь-якими словами “слуг”. Хоча за президентства Порошенка такого собі не дозволяв жоден політик.

Для своєї публікації в соцмережі Ірина Геращенко обрала “промовистий” заголовок.

“Слуги і Донбас, або д…не поїхало в турне…”, — написала народна обраниця.

Взагалі її пост написаний про те, як члени комітету нацбезпеки відвідали місця розведення військ в Золотому і Станиці Луганській. Але виявилося, що  Геращенко зовсім не до вподоби те, як вони вбралися.

“Колеги, у мене до вас питання — а навіщо ви нап‘ялили на себе броніки і каски? Для селфі воно може й красіво, але ж практично і політично — це анекдот. Там же розвели війська:) І вже не стріляють навіть снайпери, не говорячи про важку зброю. Ви ж так ставите під сумнів слова президента про розведення і безпеку цих місць. У Станиці тисячі мирних жителів щодня переходить КПВВ. Ви хоч подумали, як вони сприймають політиків з Києва в броніках”, — написала вона.

Тому нагадала новим “слугам”, як вони за часів Порошенка їздили на Донбас, не прикриваючись нічим.

“Ми бували в Станиці і Золотому, в Катеринівці десятки раз, але ніколи не виходили до людей в броніках. Ви вже ВР перетворили на клоунаду, навіщо перетворювати на цирк свої виїзні засідання. Смішно і соромно”, — обурилася нардеп від партії Порошенка.

Ірина Геращенко влаштувала чергову істерику: їй соромно за “Слугу народу”. Адже, нагадала “слугам” про пряме призначення бронежилетів. Мовляв, вони не для красивих світилин, щоб розмістити у соцмережі та своїх звітах.

“Броніки потрібні. Якщо ви воюєте, виконуєте бойові завдання, якщо ви в Водяному, Пісках, Широкіно. А не для селфі “миротворців”, — резюмувала вона.

Нагадаємо: