Рік новий прийшов, а з ним і перевірка на міцність почалася. Що очікувати, які перешкоди доведеться здолати у цьому році повідомляє гороскоп для Тельця на 2020 рік. Астрологи впевнені, що 2020 рік стане для Тельця роком перевірки себе на міцність!

Січень

фото smallbay.ru

Сонце гостює в Козерозі. А значить, початок року для Тельця видасться неймовірно активним в плані подорожей і знайомства з новими людьми. Однак уже в середині місяця цим особистостям доведеться з головою піти в роботу. Річ у тому, що в професійній сфері не все буде спокійно.

Можливо, до Тельця з перевіркою налетіти інспекція. При цьому підопічний Венери не забуватиме, що крім професійної діяльності, є ще й особисте життя. Січень 2020 року у цьому плані, хороший для прийняття важливих рішень щодо сім’ї. Можливо, ця людина отримає пропозицію руки і серця або вирішить обвінчатися зі своєю другою половинкою.

Лютий

фото 99px.ru

Другий зимовий місяць обіцяє бути конфліктним і не принесе Тельцю бажаного полегшення. Будьте готові до сварки. А також до того, що через прорахунки може постраждати ваша репутація. Ймовірно, саме удар по самолюбству змусить недовірливого Тельця задуматися про навчання і вдосконалення в справі, якій він присвятив своє життя.

У цей період підопічний Венери потребуватиме дружньої допомоги та цінних порад. З огляду на те, що Юпітер гостює у Козерозі, лютий ідеально підходить для зустрічі з однокласниками. А для також відновлення контактів з людьми, які можуть надати посильну допомогу.

Березень

фото artstation.com

Будьте готові до того, що в березні з’явиться надія на краще життя. Марс, Юпітер і Сатурн в з’єднанні дають надію на те, що Тельцю можуть зробити вигідну пропозицію про співпрацю. Причому, працювати доведеться за кордоном, або вдома, але на закордонну компанію. Важливо лише не боятися відкривати для себе нові країни, якщо надійде вигідна пропозиція.

До слова, з цим не повинно виникнути проблем, адже друга половинка повністю підтримає вибір Тельця. А ще астрологи рекомендують представнику даного знаку скласти план майбутнього розвитку. Адже без чіткого плану ця людина ризикує зробити безліч помилок.

Квітень

фото best-wallpaper.ne

Сонце в Тельці, а значить, для цієї людини настає дуже вдалий час, щоб проявити свої найкращі якості. На цей період можна планувати будівництво будинку і робити важливі покупки. До того ж квітень — це ще і надзвичайно вдалий місяць для всяких легких грошей, які можуть прийти до Тельця через азартні ігри, ігри на ставках або отримання спадщини.

Тут важливо лише не стримувати себе, коли інтуїція говорить: «Дій!». А ось у професійній діяльності, як і раніше буде неспокійно. Ймовірно, знайдеться людина, яка буде ставити «палки в колеса» і претендувати на посаду Тельця. Будьте готові дати відсіч!

Травень

фото winallos.com

Активність Тельця в поліпшенні власної стабільності стане помітна оточенню. Можливо він завершить будівництво, або порадіє кругленькій сумі на банківському рахунку. Астрологи рекомендують всім Тельцям, які відчувають твердий ґрунт під ногами, поставити перед собою серйозну мету і почати робити перші кроки до її втілення.

До речі, настає час, коли до Тельців почнуть прислухатися. А навколишні будуть підпадати під чарівність підопічного Венери. Цим обов’язково потрібно скористатися.

Червень

фото wallpapers-fenix.eu

Червень стане місяцем накопичення для Тельця. Ймовірно, ця людина зробить грошовий внесок, який стане основою її фінансової стабільності на довгі роки. Можливі також дорогі подарунки від коханої людини, які вплинуть на подальші взаємини. А ось здійснювати покупки в червні не варто.

Ретроградний Меркурій в Раку може обернутися покупкою «кота в мішку». А значить, придбанням речей, з якими у вас виникнуть серйозні проблеми. До речі, червень — не найкращий час для відпочинку і подорожей. Тому, якщо намічається вояж, краще відкласти його на наступний місяць.

Липень 2020 рік

фото pinimg.com

Всі покупки, які планували зробити в минулому місяці, але розумно відкладали до кращих часів, можете сміливо робити в липні. Цей місяць підходить для витрат на побутову техніку та інші недорогі, але дуже необхідні в побуті дрібниці. Крім того, липень підходить для спілкування з дітьми, для спільного відпочинку і нових, яскравих вражень.

При цьому Тельцю домосіду випаде можливість для поїздки в одну з далеких країн. Юпітер у Стрільці підказує, що час для цього найсприятливіший, а значить, не пропустіть свій шанс стати трішки щасливішими.

Серпень — Гороскоп для Тельця

фото 99px.ru

Серпень Тельці проведуть в турботах, можливі також громадські навантаження і робота на благо всієї рідні. У цей період особливо важливо встановити контакт з найближчими людьми, подбати про батьків і дітей. При цьому активності і натиску Тельця позаздрять навколишні. А значить, настав час просувати свої найважливіші ідеї в маси.

Наприклад, розширювати бізнес або «закидати вудку» щодо майбутнього підвищення по службі. Водночас ретроградний Сатурн не дозволить добитися всього бажаного відразу. Плануйте, спілкуйтеся, пізнавайте. Час для потужного ривка вперед обов’язково прийде, але трохи пізніше.

Вересень — Гороскоп для Тельця

фото nevsepic.com.ua

Вересень стане для Тельця активним місяцем. З’явиться бажання стежити за своїм здоров’ям і навіть займатися спортом. Не відмовляйте собі в цьому, краще придбайте абонемент в басейн або почніть здійснювати ранкові пробіжки. Це вбереже від безлічі проблем зі здоров’ям і, особливо, від ожиріння, яке загрожує кожному другому Тельцю. Місяць підходить також для зближення зі своєю другою половинкою.

Для того, щоб попросити вибачення, здивувати кохану людину і максимально зблизитися з нею. А ось нових знайомств заводити в цей період не варто. У найближчому майбутньому вони можуть перетворити ваше розмірене життя в справжній хаос.

Жовтень 2020 рік

фото goodfon.ru

Настає час для копіткої праці і підтвердження власного професіоналізму. Можливо, рішення нових завдань дозволить вам утвердитися на займаній посаді і не відчувати проблем в даній сфері. Зате у відносинах у Тельця можуть спостерігатися серйозні зміни. Початок місяця ознаменується сварками зі своїм партнером, з’ясуванням відносин і навіть погрозами розставання.

У цей період краще побути далеко один від одного. Однак з середини жовтня, коли Венера почне гостювати в Дів, у вас з’явиться шанс налагодити спілкування з коханою людиною.

Листопад — Гороскоп для Тельця

фото goodfon.ru

Вкрай негативний місяць для рішень, які ви будете приймати спільно з коханою людиною. Намагайтеся зберігати гармонію у відносинах, не роблячи спроб що-небудь змінити. При цьому стежте за своїми вчинками і словами. Є небезпека, що на вас може бути заведено судову справу, відповідь за яку доведеться тримати перед прокурором.

До слова, ретроградний Сатурн у Козерозі явно дає зрозуміти, що не варто намагатися давати хабар або чинити тиск на людей, здатних вплинути на рішення суду. Це може закінчитися для вас плачевно.

Грудень

фото junpineda.com

Надзвичайно небезпечним може стати для Тельця грудень 2020 року. Будьте обережні в спілкуванні з незнайомими людьми. На початку місяця словесний конфлікт може перерости в перепалку, в якій ризикуєте отримати травму. А ось вдома, навпаки, від вашої агресії можуть страждати близькі люди. Тому намагайтеся контролювати свої емоції, щоб згодом не соромитися сказаного.

Кінець місяця все виправить і подарує Тельців спокоєм в колі рідних і близьких людей. Важливо лише берегти сталу гармонію і не провокувати скандали своїми моралями.

Гороскоп для Тельця на 2020 рік попереджає, що перевірка на міцність почалася. Але він все витримає.