Амур — давньогрецький Бог кохання любов та покровитель закоханих. Про те, для кого він приготував стріли кохання повідає гороскоп любові на 2020 рік. З нього дізнаєтеся, які зміни чекають на кожен знак Зодіаку.

Чи стануть відносини міцнішими, або ж будуть труднощі в любові? Зустрінуть одинаки свою другу половинку в цьому році? Чи буде 2020 наповнений романтикою і пристрастю?

Гороскоп любові на 2020 рік

Овен

фото goodfon.ru

Вітер змін

2020 принесе багато змін, але більшу частину року ваші стосунки все ж залишаться незмінними. Якщо вже перебуваєте у відносинах, вам може здатися, що чогось не вистачає. Наприклад, іскри між вами і вашим партнером. Велика ймовірність того, що почнете сумніватися в почуттях.

Однак, якщо з партнером все ж витримаєте цей іспит, то станете так близькі, як ніколи. Якщо у вас проблеми з шлюбом, поставте його на перше місце в своєму списку пріоритетів. Ну а якщо так нічого і не склалося, Всесвіт пошле нового партнера незабаром.

Ентузіазм і жвавість повернутися у ваше життя до кінця жовтня. Вас чекає багато нових знайомств. У тому числі з діловими партнерами і людьми з високим статусом. Якщо самотні, то є велика ймовірність того, що до кінця 2020 року зустрінете свою другу половинку.

Телець

фото 1zoom.me

Обережно, труднощі!

2020 буде досить складним роком для вас, Тельці. Вас чекає розлучення або розставання. Цей рік піднесе вам випробування на стійкість. Його пройдете тільки в тому випадку, якщо з партнером пов’язують справжні почуття. В іншому випадку, усвідомите, що просто не підходите один одному і розлучитеся. У цьому році чекають часті перепади настрою, а також зустрічі з новими друзями.

Оскільки Тельці хочуть стабільності в житті, цей період вимордує їх емоційно. Велика ймовірність того, що залишитеся самотні, якщо поки що нікого не знайшли. Тим же, хто збирається одружитися, радимо ще раз гарненько обміркувати своє рішення.

Близнюки — Гороскоп любові на 2020 рік

фото gandex.ru

Рік любові

Близнюки, можете сміливо радіти в 2020. Любов буде витати в повітрі для всіх представників цього знаку. Будуть залучати люди з владою і достатком, але все одно на першому місці буде стояти душа людини.

Якщо сумніваєтеся в своїй цінності, то знайте, що є людина, яка любитиме вас не дивлячись ні на що. Цей рік буде особливим. Адже вам не доведеться докладати особливих зусиль. Живіть своїм життям, і любов сама вас знайде. Також в цьому році у вас з’являться вірні й віддані друзі. Якщо ж вже перебуваєте в шлюбі, то не дивуйтеся, якщо ваш чоловік чи дружина раптово почне приділяти вам більше уваги.

Рак

фото blogspot.com

Поїздка на американських гірках

Половина 2020 року схожа на поїздку на американських гірках. У ваших стосунках настане непростий період. Ваші відносини або виживуть, або закінчаться. Проте, все буде не так плачевно, як у попередні роки.

Якщо ж у вас нічого не вийде на початку року — не переживайте. Адже на початку липня чекають нові можливості почати роман або з вашим колишнім партнером, або ж з кимось новим. Протягом всього року ваше лібідо буде таким високим, як ніколи. Одинакам це може перешкодити побудувати серйозні стосунки. А от для пар це буде чудовою нагодою зачати дитину.

Лев — Гороскоп любові на 2020 рік

фото blogspot.com

Щось серйозне, щось потішне

2020 рік — це рік відданості для Левів. Будете шукати стабільності у відносинах. У вас можуть виникнути труднощі і проблеми через певні події в житті вашого партнера. Наприклад, смерть одного з членів сім’ї, операції і т.д. Але все одно знайдете в собі сили їх подолати і врятувати відносини.

Ті, хто самотній, спочатку року навряд чи зустрінуть свою другу половинку. Проте, велика ймовірність того, що привернете до себе людей, з якими зможете добре провести час, незалежно від їх статусу. В середині грудня чекають зміни. І якщо в цей момент будете з будь-ким зустрічатися, високий шанс того, що одружитеся. Якщо ж відчуваєте певні труднощі у відносинах або в шлюбі, рушайте в спільну подорож. Або ж займіться чимось іншим, що зблизить вас, як пару.

Діва

фото wallbox.ru

Час рішень

Прекрасно розумієте, що у відносинах і в любові все не буде, як в казці. Обидва партнери повинні працювати над відносинами, щоб ті склалися. Зрозумієте, що союз двох людей — це не тільки фізичне задоволення і матеріальні цінності. Якщо вам здається, що весь вантаж ваших відносин звалився на ваші плечі, а ваш партнер не хоче і пальцем поворухнути, тоді настав час розлучитися. Тих, хто самотній, 2020 рік змусить відкрити своє серце для нової любові. Душа людини, все ж, залишиться головним чинником для вас.

Терези — Гороскоп любові на 2020 рік

Рік інтрижок

2020 виявиться нестабільним. Ваші відносини, як дружні, так і романтичні, стануть не такими, як раніше. І почнуть вимагати більше зусиль. У цей період радимо дати своєму партнеру стільки свободи, скільки зможете. І не намагатися над ним домінувати.

Одинаки навряд чи зустрінуть свою другу половинку. Але 2020 рік все ж буде хорошим роком для флірту. Можливо, привернете до себе незвичайних людей, які розкриють вашу бунтарську натуру. Ваш колишній партнер може знову з’явитися у житті. Але не чекайте, що у вас вийде щось серйозне.

Скорпіон

фото pinimg.com

Гра без пристрасті

Цей рік буде не найсерйознішим. Випаде можливість насолоджуватися життям без будь-яких зобов’язань. Одинаки в цьому році отримають упевненість в собі. Це допоможе їм знайти нових партнерів. Швидше за все, зустрінете свою другу половинку десь в квітні-травні. Але не забувайте про те, що доведеться пройти певні випробування.

Для щасливих парочок в цьому році якраз настане час задуматися про шлюб. Ретельно підійдіть до цього питання. Бо щастя опиниться під загрозою.

Стрілець — Гороскоп любові на 2020 рік

фото pinimg.com

Час бути практичними

Ваша соціальне життя буде досить активним. І в цьому році чекає багато вечірок. Необхідно буде задуматися про те, як використовується сексуальна енергія. І зрозуміти, чи були обережні або ж нерозумні. Найімовірніше, по-новому поглянете на свої відносини. І на те, наскільки ваш партнер вас цінує. Цей рік буде не найкращим для нових відносин.

Козеріг

фото 1zoom.me

Нові початки

2020 рік подарує вам свіжий початок. Для одних представників цього знаку Зодіаку це означає зустріч своєї спорідненої душі після низки випробувань. А для інших — кінець поточних відносин. Цей рік подарує масу нових можливостей. Ваше соціальне життя буде досить активним. Будете влаштовувати вечірки і організовувати заходи. Проте, вам буде складно підтримувати баланс між роботою та особистим життям. Якщо ваші відносини недавно закінчилися, цей рік подарує вам нові сили.

Водолій — Гороскоп любові на 2020 рік

фото goodfon.ru

Час подорослішати

У цьому році вас не чекають зміни в особистому житті. Однак, зможете зустрічатися з ким тільки захочете без будь-яких зобов’язань. Не так давно здобули свободу, щоб рости і розвиватися. І тому вам можуть бути не особливо цікаві серйозні відносини. Ваше сексуальне життя буде не дуже активним в цьому році. А проте, подорослішаєте і станете більш зрілими. Можливо, Всесвіт дає вам можливість трохи відпочити в цьому році.

Риби

фото artfile.ru

Любіть себе

2020 рік не особливо романтичний для вас, Риби. Нарешті відчуєте свою свободу. Тому не чекайте весілля в цьому році. Якщо вже з кимось зустрічаєтеся, то велика ймовірність того, що почнете сумніватися в своєму партнері.

Вам буде потрібен особистий простір. Адже тільки так зможете зберегти відносини. Ваша духовність буде розвиватися, і відчуєте більш тісний зв’язок зі своїм началом. Що може бути краще, ніж ідеальні відносини з самими собою?

Для всіх: чекайте принагідного моменту

Цей рік визначено зробить всіх вас щасливими. Гороскоп любові на 2020 рік попереджає, що Всесвіт подарує кожному з нас щось хороше. І неважливо зустрінете свою другу половинку чи ні, збережете ваш шлюб або ж зруйнуєте. Не забувайте: якщо ситуація складається не так, як вам того хочеться, значить Амур просто чекає відповідного моменту.