Наша редакція підготувала гороскоп на 5 грудня та поради відомих астрологів  для всіх знаків Зодіаку. Що приготували зірки і які чудеса чекають кожного? Довіртеся нашому гороскопу, щоб не пропустити сюрпризи, які чекають на вас.

Овен

фото http://smallbay.ru

Завтра оточуючі можуть намагатися маніпулювати Овном! Зірки гороскопу попереджають його, що хтось спробує скористатися своїм становищем, зв’язками або особистим шармом для того, щоб втягнути Овна в свої ігри. Піддавшись цьому впливу, Овен згодом пошкодує — це здатно вдарити по його репутації. Так що завтра йому необхідно твердо стояти на своєму і триматися подалі від людей, які його використовують.

Телець

фото https://i.pinimg.com

Завтра Тельцю будуть важко даватися будь-які справи, де від нього вимагається здатність логічно мислити: розрахунки, аналітика, наука, планування, навчання — все це не для нього. Зате Телець буде легко, як за помахом чарівної палички, входити в контакт з іншими людьми, заражаючи їх своїми ідеями та емоціями. Крім того, він буде гостро відчувати фальш, завдяки чому Тельця завтра можна використовувати в якості справжнього детектора брехні!

Близнюки

фото https://99px.ru

Завтра зірки гороскопу радять Близнюкам виділити час на знайомство з методиками кар’єрного, професійного чи особистісного зростання. Книги на цю тему не важко знайти де завгодно — від газетного кіоску до Інтернету. Навіть якщо Близнюки зазвичай ставляться скептично до подібної літератури, завтра їм варто її вивчити або ж змиритися зі своїм нинішнім становищем. Взявши на озброєння хоча б деякі поради, Близнюки досягнуть успіху.

Рак

фото https://s1.1zoom.me

Завтра Рак здатний виявитися центром тяжіння будь-якого колективу: оточуючі будуть несвідомо тягнутися до нього! Для того щоб домогтися потрібного результату в справах, Раку досить використовувати свою харизму — відмовити йому не зможе ніхто. Втім, завтрашня популярність може обернутися для Рака і своєю зворотною стороною: протягом дня можлива ситуація, коли його будуть буквально розривати на частини!

Лев

фото https://i.pinimg.com

Завтра Лев буде відчувати себе в ролі ляльковода, який маніпулює людьми. Нехай навіть ці маніпуляції будуть м’якими, суті це не міняє: Лев здатний направляти дії оточуючих в потрібне йому русло. Для цього він може задіяти зв’язки, натяки, обіцянки, чутки. Втім, якщо все це не спрацює, Лев завтра все одно візьме своє, але вже більш простими шляхами: проявивши наполегливість і вміння переконувати.

Діва

фото https://cs13.pikabu.ru

Завтра — рідкісний день, коли в суперечці Діви з оточуючими дійсно може народитися істина. Але краще все-таки не сперечатися, а обговорювати, причому все що завгодно: ідеї, плани, перспективи. Завтра ніщо не зможе дати Діві такий заряд бадьорості, свіжих ідей і бажання діяти, як хороший мозковий штурм! Разом з однодумцями (близькими, друзями, колегами) Діва може сміливо братися за рішення будь-якого завдання — вироблена завтра стратегія виявиться дуже успішною!

Терези

фото https://i.pinimg.com

Завтра Терези  мають проявити терпіння і розуміння по відношенню до людини, якій необхідна допомога Терезів, їх підтримка або порада. Витративши на це свій час, Терези не пошкодують, навпаки, завтра їм до душі відчути себе в ролі наставника. Адже, і вони колись знали і вміли не все, так чому ж тепер не допомогти тому, хто потребує їхнього керівництва і життєвого досвіду?

Скорпіон

фото http://fantmir.ru

Завтра Скорпіону буде важко втриматися від спокуси покомандувати кимось із близьких або навіть звалити на них частину своїх прямих обов’язків. Нічого не поробиш — закон колективу! Не можна весь час бути білим і пухнастим, іноді доводиться показати гострі кігтики! Втім, завтра це може вийти само собою — ситуація складеться так, що Скорпіон постане перед вибором: або не впоратися з повним обсягом завдань, або безцеремонно «припрягти» до них ще когось.

Стрілець

фото https://www.sunhome.ru

Завтра Стрільця порадує атмосфера навколо. Відчуття теплоти і взаємовиручки здатне породити у нього почуття, що він і люди, які його оточують, одна велика сім’я! Такий благодушний настрій неминуче відіб’ється на поведінці Стрільця: він буде більш душевним і відкритим у спілкуванні, ніж зазвичай. Противитися чарівності, його щирості оточуючим буде майже неможливо: завтра Стрілець, якщо захоче, здатний навіть своїх затятих супротивників перетворити в кращих друзів!

Козеріг

фото https://art-apple.ru

Завтра дружелюбність, що раптово прокинулася, здатна обернутися приємними дивідендами для Козерога. Можливо, йому вдасться блиснути знаннями перед оточуючими або ж зав’язати багатообіцяюче знайомство. Іншими словами, Козерогу завтра не варто стримувати свій потік красномовства. Звичайно, бажання досхочу поговорити вітається далеко не завжди, проте завтра — приємний виняток з цього нудного правила.

Водолій

фото https://i.pinimg.com

Завтра протягом дня у Водолія можуть відбутися цікаві зустрічі і знайомства, які вплинуть на його подальше життя. Втім, яким саме виявиться цей вплив — позитивним або не дуже — буде залежати вже від нього самого. Тому зірки гороскопу радять йому про всяк випадок обрушувати на кожного співрозмовника весь запас своєї природної чарівності. Добре, що чого-чого, а чарівності у Водолія завтра буде в надлишку.

Риби

фото https://s1.1zoom.ru

Завтра ситуація вимагатиме від Риб взяти ініціативу в свої руки! Навіть якщо зазвичай це їм не властиво, завтра вони відчують в собі потребу приймати рішення і нести відповідальність за них. Найцікавіше, що оточуючі спокійно поступляться Рибам пальму першості. І нехай завтра не всі рішення і дії Риб виявляться вірними, для них це буде відмінний шанс показати всім, а заодно і собі самим, що вони здатні на багато що.

Читайте гороскоп на 5 грудня для свого знаку Зодіаку. Це заняття буде корисним для всіх, щоб знати, про що попереджають зірки.