Схоже, що журналісти Прямого вчергове спіткнулися у своїй роботі і, як то кажуть, “накосячили”. Задумували відбілити свого шефа і показати, що справи проти нього — це замовлення нової влади. А вийшло навпаки — вони оприлюднили факти, які доводять, що правоохоронні органи в Україні працюють згідно закону, а не на договорняках, як це було раніше. Адже, канал Порошенка опублікував ймовірні записи “прослушки” у кабінеті директора ДБР, Романа Труби. І хоча журналісти екс-президента постаралися нарізати такі моменти в аудіозаписі, щоб це виглядало, як змова та політичне переслідування Петра Олексійовича, українці не помітили нічого протизаконного у цій розмові. Але натомість — зрозуміли, кому вже час сушити сухарі. Подробиці повідомляє Прямий.

У програмі “Прямий доказ” журналісти презентували аудіозапис дзвінка Романа Труби Андрію Богдану від анонімних авторів за 17 липня цього року. Акцентували, що саме на цей час припадає активізація переслідувань Петра Порошенка. Голос на записі, який на їхню думку схожий на голос Труби, звітує “Андрію Йосиповичу” (Богдану — Ред.) про хід справи проти екс-президента. 

“Андрій Йосипович, я тобі обіцяю, що я все зроблю. Дивись, щоб ти зрозумів, у мене 25 слідчих б**ь, і я не можу ними всю країну перевернути, але ця справа для нас пріоритетна”, — повідомляє ЗМІ.

На каналі Порошенка акцентували, що Труба виправдовується саме перед Богданом за повільність справ Порошенка так, ніби його підганяють з Офісу президента. Але, якщо уважно слухати розмову, то в ній немає ніякого криміналу та змови — звичайна робоча розмова в рамках закону. Крім того, слова на записі підтверджують, що українські правоохоронні органи справді працюють згідно закону і не продалися екс-гаранту.

“І ще 15 клопотань по екс-президенту я подав десять днів назад. Ну, б**ь, він просто реально забил х*р, б**ь. Я добре розумію, що ти розумієш і тобі дякую за це, але є ще один момент по цій справі десь психологічний стан моїх слідчих. Я підтримую їх, що вони найважливіші слідчі у всій країні. Ну але коли нема співпраці з нацполом, я маю на увазі, що вони не дають оперів і нема з  службою безпеки, тому що не дають оперів, ну, б**ь, мені реально складно осилювати таку категорію справ. Та по екс-президенту”, — повідомляє Прямий.

Також на каналі Порошенка зробили свої висновки, які б мали довести, що Петро Олексійович — жертва влади Зеленського.

“Із записів зрозуміло, що для нової влади питання номер один — це кримінал для п’ятого президента Петра Порошенка”, — повідомляє ЗМІ. 

Тому, намагаючись, врятувати свого господаря, журналісти Прямого самі ж його і топлять, розмістивши цей записи “прослушки” на своїй платформі. Як то кажуть, на злодієві і шапка горить. Як не намагалися на Прямому піднести ці записи народу, українці так і не розгледіли у цій розмові ні криміналу, ні змови проти Петра Олексійовича. Проте, стало зрозуміло, кому вже справді час сушити сухарі. Адже, запис довів, що правоохоронці розслідують справи Порошенка, вони не пущені за вітром. Тому скоро будуть і докази, і рішення судів, і “посадки”, яких люди вже зачекалися. 

Нагадаємо: