Лідер Нацблоку заявив, що Україні не треба закінчувати війну і повертати Крим. Якось дивно звучать ці слова з вуст запеклого націоналіста. Адже, хто, як не ця категорія українців, має найбільше хотіти миру на Донбасі та здійснення слів: “Крим — наш”. Бо ніби ж саме такі принципи лежать в основі їхнього об’єднання. Але слово — не горобець: випустив, то вже не спіймаєш. Подробиці того, чому так вважає Білецький, повідомляє ЦН.

Нова влада не правильно веде переговори в Мінську?

Лідер націоналістів розпочав із настанов для нового президента Зеленського. Мовляв, він має шукати нові формати та виходи із пастки, яку готує мінський формат. Лише це допоможе нам відстоювати власні інтереси.

“Ми маємо відмовитися від усіх 13 пунктів Мінська-2, оскільки вони були порушені першого ж дня. Карта, яка існує на момент його підписання, включає Дебальцеве до контрольованих Україною територій. Після Мінська-2 воно було захоплене проросійськими бойовиками і безпосередньо російськими військами, і зараз перебуває в “Л/ДНР”, — прокоментував Білецький.

А от наступна репліка викликає занепокоєння. Адже, фактично Андрій Білецький говорить, що питання миру та повернення Криму нова влада має відкласти на потім. 

Ще не час закінчувати війну і повертати Крим

За його словами, це “потім” настане тоді, коли Україна стане могутньою політично та економічно. 

“У нас є всі підстави розривати всі ці домовленості, зосередитися, насамперед, на новому форматі — на зовнішній арені, на економіці країни і побудові потужної безпеки блоку. І вже маючи цю силу, вирішувати ситуацію на Донбасі і в Криму”, — підкреслив Білецький.

Зокрема, він говорить, що треба побудувати сильну економіку та блок безпеки. А що ж тоді мав на увазі екс-президент Порошенко, коли говорив, що в Україні він зробив сильну армію та підняв економіку?

Отож, лідер Нацблоку заявив, що Україні не треба закінчувати війну і повертати Крим поки держава не стане могутньою. Тому українцям треба почекати ще трохи.

Нагадаємо: