Липовий цвіт проти відкладення солей — сила народної медицини

1436
Липовий цвіт проти відкладення солей — сила народної медицини

Ви ведете малорухливий спосіб життя та у вас вже почали потроху рипіти суглоби? Це означає тільки одне — у вашому організмі накопичилися солі. Це погано, але поправимо, тому що вам допоможе липовий цвіт проти відкладення солей. Сила народної медицини полягає в тому, щоб знати корисні властивості рослин і вміти їх правильно використовувати.

Для початку потрібно правильно заготовити липовий цвіт

фото koffkindom.ru

Липу треба збирати під час цвітіння. Цей час триває десь два тижні. Зів’ялі квіти липи втрачають свої корисні властивості.

Квіти збирають у суху погоду. Треба акуратно відокремлювати суцвіття від гілок. Розкладати тонким шаром у містах без доступу сонячних променів. Головне, щоб була гарна вентиляція повітря. Не варто перемішувати сировину, тому що квітки дуже ніжні та ламкі. Зберігати потрібно у сухому приміщенні.

Ця заготівля добре для настоянок та лікувального чаювання. Для лікувальних ванн липу можна заготовлювати простішим способом — наламати гілок з квітами та листям. Висушити в темному приміщенні та зберігати, зібравши в запашні віники, підвісивши до стелі або стіни.

Тепер, коли у вас досить цілющої сировини можна зайнятися лікуванням

фото blogspot.com

Липові гілки скласти в досить велику каструлю і залити гарячою водою. Закип’ятити та варити на невеликому вогні півгодини. Відвар злегка остудити та вилити в зручний тазик.

Опустити ноги в тазик. Тіло при цьому дуже добре укутати, щоб жар, який піде від ніг, не йшов у простір.

Просидіти таким чином тридцять хвилин, постійно підливаючи до таза гарячу воду, щоб підтримувати температуру. Чи варто згадувати, що подібні процедури краще робити в теплому, добре закритому приміщенні. Наприклад, у ванній кімнаті. Після процедури ноги ретельно витерти та надіти шерстяні шкарпетки.

фото narodna-pravda.ua

Липовий відвар не викидайте. Його можна і потрібно використовувати протягом усього лікування. Злийте в будь-яку каструлю, в якій він буде зберігатися до наступного разу.

Повторювати процедуру протягом тижня кожен день. Через деякий час ви будете приємно здивовані. Бо якщо провести змагання, в якому буде брати участь липовий цвіт проти відкладення солей, то однозначно переможе сила народної медицини.