Олександр Лукашенко заступився за Зеленського і надавав по шиї НАТО. Бацька насправді озвучив ті слова, які крутяться в головах багатьох українських політиків. Але вони і досі говорять про це лише між собою і то — пошепки. Щоб, не доведи Господи, не образити декого з апологетів європейського шляху України. Подробиці повідомляє УП.

Олександр Лукашенко сказав, що насправді західні партнери зайняли позицію “моя хата скраю — нічого не знаю” у питанні повернення Донбасу Україні. А Зеленського лишили сам на сам із цією проблемою.

Лукашенко вимагає, щоб гаранти прокинулися

“Ми цього Зеленського, якого завантажили цим страшним вантажем, не його проблемами, залишили один на один з цими проблемами. І зі Сходу, і з Заходу тільки камені кидають в цю молоду людину. Так прокиньтеся ви, врешті-решт. Війна не тільки в Україні, війна в нашому домі, і вирішувати цю проблему нам. Якщо нормандська четвірка чогось варта, так давно треба було зібратися і щось вирішувати”, — висловився президент Білорусі. 

Крім того, Лукашенко впевнений, що цю ситуацію, коли Зеленський гнеться під цим тягарем, використовують деякі колишні політики України. А західні партнери — ні пари з вуст, ніби не помічають нічого.

“У Києві без розбору використовують певні сили цей процес, щоб взагалі придавити нову владу і нового президента. І Європа мовчить”, — сказав Бацька.

Досить хвилюватися, пора діяти. Зеленському потрібно допомогти

Також Лукашенко переконаний, що Європа не оцінила “подарунок”, який отримала. Мабуть, натякнувши про те, що українці відмовилися вступати в СОТ, а пішли в напрямку НАТО.

“Сьогодні ми Україну просто “подарували” своїм суперникам. Ну, що не так? Своїми руками віддали Україну. За це американці і НАТО повинні нам просто дякувати, що вони, напевне, й роблять, розмовляючи між собою”, — сказав Лукашенко.

Бацька переконаний, що війна в Україні — це результат давнього протистояння Сходу і Заходу, яке тягнеться ще з Радянського Союзу. І оскільки, “діагноз встановлений”, то Україну можна “вилікувати” від війни. Головне — бажання не лише президента України, а й тих, хто манив українців до себе європейським життям.

“Як вирішити хворобу, теж начебто знаємо, тільки треба починати її лікувати. Нинішня влада в Україні, президент, — він, звичайно ж, не всемогутній. Йому ні всередині, ні зовні ніхто не дасть зробити те, що він хоче. Я переконався в тому, що він хоче вирішити цю проблему”, — сказав президент Білорусі.

Схоже, що навіть президенту Білорусі набридло дивитися на те, як в НАТО лише говорять про мир в Україні та повернення Донбасу. А де ж рішучі дії, реальна допомога? Тому Лукашенко заступився за Зеленського, який справді хоче миру в Україні. І надавав по шиї НАТО, яка залишила українського президента наодинці з цією проблемою. Через це Зеленський змушений приймати всі удари на себе: від українців, від колишньої влади і від Заходу та Сходу. 

Нагадаємо: