Екс-Генпрокурор Юрій Луценко вирішив поділитися досвідом із новопризначеним Генпрокурором. Щоправда, його підказки звучали, як анекдот без відповідних емоцій. Схоже, що на посаді Генпрокурора він отримав чималий досвід — мовчати не може. Адже його наступник має добре знати, що його чекає на посаді. Тому Луценко дав цінні поради новому Генпрокурору: “Буде тільки гірше”. Подробиці повідомляє Lenta.ua.

Отож, він розповів про всі підводні камені, які зустрінуться на шляху. Нового Генпрокурора Руслана Рябошапку пан Луценко попередив, що “з кожним днем буде тільки гірше”. Відео напуття опублікувала у соцмережі прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган.

А саме Луценко говорить про свій перший робочий день на посаді міністром внутрішніх справ.

“Мені зателефонував один колега з Білорусії і сказав: “Запам’ятай: з кожним днем ​​буде гірше”. Я йому не повірив. Я був впевнений, що керівник правоохоронної структури, який робить багато, по-любому робить багато для своєї країни, буде успішним”, — розповів Луценко.

Схоже, що слова колеги із Білорусі не злякали Луценка. Адже після міністра, він подався у Генпрокурори. Тому навіть смішно чути такі слова-попередження від нього.

Адже, і так всі розуміють, що від нових облич, які привів до влади Зеленський, люди хочуть реальних змін. А це — і справді дуже важко. Оскільки, новій владі доведеться зламати старі схеми та систему, а вже потім будувати щось нове — реально діюче. 

Отож, Луценко не відкрив Рябошапці Європу. Його цінні поради новому Генпрокурору: “З кожним днем буде тільки гірше” — нічого не варті. Хоча, можливо, це натяк на те, що новий Генпрокурор не в змозі вірно керувати чи саджати? Тоді й справді треба дослухатися. Але вже попросити, щоб Юрій Луценко все таки конкретизував від чого “буде гірше”. 

Нагадаємо: