Олег Ляшко та Олег Тягнибок повідомили, як Зеленський здав Україну Кремлю. Останнім часом ці два представники української політики, які нині вже не мають на неї прямого впливу, стали однодумцями. Вони висловлюють однакові думки так, ніби їм хтось їх надиктовує. Ця політична екібана склалася на тлі одного посилу: президент України капітулював. Про це вони обидва написали у соцмережі.

Зокрема, відомий радикал назвав відведення військ в Золотому — капітуляцією. І вважає, що президент України досі виконує свою роль з фільму. Тому робить такі необдумані рішення.

“Відведення наших військ, кинуті на милість ворога люди і території, називається одним словом — КАПІТУЛЯЦІЯ! Зеленський, на жаль, через своє глибинне нерозуміння фундаментальних причин чергової війни Кремля проти України і через свою критичну неспроможність виконувати, а не грати обов’язки президента, досі не розуміє, що шляхом капітуляції, на який він став, ні у війні проти Росії не переможемо, ні миру не здобудемо”, — виразився Олег Ляшко.

Олег Тягнибок нагадав про історичні випадки того, як поводить себе Росія, коли йде мова про відведення військ. 

“Розведення військ — стратегія, протестована в інших конфліктах за участі Російської Федерації. Пригадайте Абхазію: там “миротворчість” закінчилась для Грузії раптовим потужним московським наступом і жорстокими розправами над місцевим грузинським населенням”, — написав лідер ВО “Свобода”.

Тому він наголосив, що Україна може повторити долю Грузії, виконавши зобов’язання щодо відведення військ. А Росія тим часом взагалі вмиє руки від цього всього і скаже, що моя хата скраю — нічого не знаю.

“Бо Путін уже шостий рік стверджує, що на Донбасі його немає, а на так звані “ДНР-ЛНР” він впливати не може. Змушує Україну домовлятися про розведення військ із бойовиками, а тим самим — заганяє нас в пастку: щойно сядемо до перемовин — оголосить війну громадянською”, — наголосив свободівець.

Саме тому він переконаний, що Зеленський зараз веде Україну до капітуляції і безповоротної втрати територій.

“Тож, у кращому випадку теперішнє розведення військ закінчиться нічим, як воно ставалось раніше. У гіршому — зазнаємо удару (й далеко не факт, що не смертельного). То для чого ж тоді іти цим шляхом? Дипломатія нам дійсно потрібна. Але не така, плазувальна. А дієва — наступальна. Почати ж варто із того, щоб врешті казати правду: війну називати війною, “лінію розмежування” — лінією фронту, а “розведення військ” — відходом з позицій, тобто здачею територій”, — резюмував Олег Тягнибок.

Отож, Олег Ляшко і Олег Тягнибок повідомили, як Зеленський здав Україну Кремлю. Обидва Олеги твердять, що відведення військ — це капутуляція перед Росією і велика небезпека для України. А їхні думки настільки схожі, що складається враження, ніби вони спільно ретранслюють чиїсь меседж проти політики українського гаранта.

Нагадаємо: