Олег Ляшко публічно попередив Володимира Зеленського про новий Майдан. Українцям насправді вже не звикати до гострих фраз, а іноді і таких, що переходять рамки моралі, але цього разу Ляшко сам себе перевершив. Політик, який пішов у політичне “небуття”, бо його не обрали народним депутатом в черговий раз, оголосив президенту України, що черговий Майдан — не за горами. Подробиці повідомляє Вголос.

Радикал прокоментував свою присутність в ефірі каналу “Прямий”. Там він розповів про все, що йому наболіло через ту владу, яка зараз є в Україні: і свободу слову, і місцеве самоврядування, і робочі місця, і суди, і долю Донбасу. 

Говорячи про час, коли Ляшко був у Верховній Раді, ведучий програми назвав його “модулятором альтернативної думки” і “прикрасою”. І запитав, чому люди його не підтримали в той час, коли проголосували і за Порошенка, і за Рабіновича. 

“Рада без Ляшка — як село без церкви. І на наступних виборах я впевнений, що ми переможемо”, — спрогнозував радикал.

Потім ведучий програми попросив, щоб Ляшко дав характеристику діючому Парламенту, але цензурно. І найгостріше таки прозвучало. Здається, що це має насторожити діючого гаранта України.

“Парламент перетворився в так званий філіал Офісу Зеленського. Він перетворився, як в російську Держдуму, де не місце для дискусій. Якби я там був, я б змусив почути справжню українську думку. Сьогодні парламентаризму немає, закони спрямовані на узурпацію влади. Йдеться про те, щоб президент керував судовою гілкою влади. Все це дорога до Майдану. Залишиться одне — виходити на Майдан”, — сказав Ляшко.

До речі, про президента радикал не забув сказати навіть хороше слово. Але все ж таки Ляшко публічно попередив Зеленського про новий Майдан.

“Зеленський може навіть непоганий хлопець, але знаходиться не в своїй тарілці”, — резюмував він.

Нагадаємо: