Олег Ляшко влаштував провокацію проти депутата партії Зеленського. Схоже, що коли люди, які звикли купатися в народній популярності, її втрачають, то разом з цим у них не витримують і нерви. Адже, відомий скандальний радикал дійшов до того, що став караулити українську делегацію просто в аеропорту “Бориспіль”, щоб влаштувати там цілий спектакль для народу, чи свого “господаря”. 

Олег Ляшко напав на голову парламентського комітету, нардепа від “Слуги народу”, Андрія Геруса, спочатку словесно, а потім в хід пустив кулаки та свого охоронця. Тим, як він він “героїчно” відстоює права українців навіть не будучи при владі, Ляшко поділився у соцмережі. Більше подробиць бійки повідомляє УНІАН.

Олег Ляшко просто якимось чудом опинився у тому місці і в той час, коли до залу офіційних делегацій аеропорту “Бориспіль” увійшов Андрій Герус. І відразу пішов в “атаку”: спочатку тицяв пальцем в народного депутата, потім посипалися запитання, за чий кошт Герус користується цією залою. А тоді почався справжній допит із натиском зі сторони Ляшка.

Екс-нардеп почав звинувачувати Геруса у лобіюванні відкриття українського ринку для російської електроенергії. Паралельно з цим, він називав нардепа від пропрезидентської партії “зрадником, який працює в інтересах Кремля”.

Штовханина між радикальним Ляшком та провладним Герусом завершилася бійкою і порваною сорочкою народного обранця. До речі, це “кіно” знімав помічник чи охоронець Ляшка, який ще й умудрявся допомагати йому уникати “відповідей” у бійці від Геруса.

Те, що сталося прокоментував Андрій Герус у соцмережі.

“Сьогодні відомий захисник бізнесу Ахметова, забутий всіма Олег Ляшко мене очікував у аеропорту “Бориспіль”, щоб влаштувати “шоу-провокацію”. Знижена на 15% ціна електроенергії та повна готовність до зими ніяк не влаштовує “немонополіста”, і вони вдаються до все більш витончених способів, як вести свій бізнес”.

Також  голова парламентського комітету нагадав, що “три роки імпорту вугілля з Росії за формулою “Роттердам+”, що супроводжувалися зростанням тарифів для українських споживачів, його повністю влаштовувало. Бо на цьому добре заробляв його любий “немонополіст”.

Відео свого “подвигу” у соцмережі першим звісно виклав зачинщик бійки — Олег Ляшко. Екс-політик наголошує, що зовсім випадково зустрівся з Герусом в аеропорту.

“Сьогодні випадково побачив у ЗОДі “слугу народу” Геруса, який відкрив імпорт російської електроенергії з Росії. Коли у російського лобіста закінчилися аргументи, він почав махати руками. Однак проблема від того нікуди не поділася — через зраду Геруса Україна сьогодні потрапляє в повну енергетичну залежність від країни-агресора. Ця зрада має бути розслідувана і покарана!” — написав він.

Про те, чому Ляшко останнім часом став таким активним, написав на своєму Телеграм-каналі, екс-депутат від партії Порошенка, Сергій Лещенко.

“Причина активізації Ляшка останнім часом лежить на поверхні — Герус почав хрестовий похід проти надзаробітків Ахметова в енергетиці. За рахунок надходження імпортної електроенергії з Росії та Білорусі її вартість в Україні почала знижуватися”, — пояснив він.

А постановку Ляшка в аеропорту Лещенко прокоментував так.

“Ляшко ж, виступаючи на побігеньках у Ахметова, намагається повернути хоча б половину того заробітку, який він мав у олігарха в кращі роки депутатського життя”. 

Схоже, що Олег Ляшко влаштував провокацію проти депутата партії Зеленського, Андрія Геруса, щоб догодити своєму “господарю”. Крім, сорочки Геруса та репутації Ляшка, яка і так уже на грані будь-якої моральної поведінки, ніхто не постраждав. 

Нагадаємо: