Напій здоров’я від болю в серці, хвороб судин та печінки можна приготувати своїми руками. Це народна допомога при артриті, болю в м’язах та для того, щоб очистити свій організм. Еліксир здоров’я складається всього з кількох компонентів, тому немає жодних проблем, щоб приготувати його вдома. Його дію можна помітити вже через кілька днів після прийому цього засобу. Препарат готується на основі фруктів, та прянощів, які століттями використовують в народній медицині.

фото fresh.r.worldssl.net

За допомогою цього природного засобу можна вилікувати багато захворювань. Наприклад, проблеми зі спиною: артрит і ревматизм, хронічне запалення у м’язах всього тіла, серцево-судинні захворювання. Проявляйте турботу про себе, застосовуйте натуральні засоби і будете здорові.

Допомога при болі в суглобах

Компоненти, які входять до цього засобу, мають велику протизапальну дію і знімають набряк та запалення в суглобах.

Допомога нервовій системі

Лікарі говорять, що еліксир допоможе запобігти хворобі Альцгеймера та Паркінсона, вилікує депресію та різні розлади нервової системи.

Вимиває токсини

Якщо вживати такий напій, то можна очистити організм від шкідливих токсинів.

Гамує біль

Дослідження говорять, що куркума, яка міститься в цьому засобі, допомагає вгамувати біль і запалення. в організмі.

Допомога при боротьбі з пухлинами

Та ж сама куркума має безліч антиоксидантів, які сприяють лікуванню пухлин. Вважається, що найбільше допомагає при раку товстої кишки, яєчників та молочних залоз.

Напій цілюще діє і на кишківник: зменшує здуття, запобігає гастриту.

Продукти, щоб приготувати напій здоров’я

фото anews.com
  • морква — 2 шт
  • апельсин — 1 шт
  • лимонний сік — 2 столові ложки
  • огірок або яблуко — 1 шт
  • порошок куркуми — 1 чайна ложка
  • трохи натертого кореня імбиру
  • щіпка чорного перцю (для активації куркуми)

Цитрусові і моркву треба очистити — нарізати на шматочки. Все збити в блендері. Щоб напій не був дуже густим, треба додати трохи води.

фото fresh.r.worldssl.net

Напій здоров’я треба вживати зранку на голодний шлунок. Своїми руками можна приготувати справжній еліксир, який допоможе при артриті, болю та багатьох інших проблемах зі здоров’ям. Перед застосуванням препарату, треба проконсультуватися з лікарем. Будьте здорові!