Наша кров здатна розповісти про стан нашого організму, з допитливою точністю архіваріуса. Достатньо лише здати крапельку крові на аналіз, як все стає ясно — в якому місці у нас проблеми. Однак є один народний засіб для поліпшення показників крові. Зробити це супер ліки можна з самого простого продукту.

Уявіть собі, що всі наші показники — це частинки мозаїки. Як не переставити — все одно залишається дірка в картині. Це означає тільки одне — чогось не вистачає! Якогось одного інгредієнта, який урівноважить вашу неідеальну картину і зробить її цілісною. Розгляньмо складові цієї мозаїки під назвою параметри якості крові.

фото ytimg.com

Ось вони — шматочки нашої мозаїки:

— Рівень сечової кислоти

— холестерину

— глюкози в крові

— ліпідів

— тригліцеридів

Якщо зробити аналіз середньостатистичної людини за всіма параметрами — навряд чи вони будуть в нормі. Що поробиш — стреси, екологія, нездорова їжа. А тепер наш шостий компонент, який приведе всі ці рівні до норми.

Це гарбуз. Ви здивовані? Дуже даремно

фото v.img.com.ua

Гарбуз — це неймовірний клондайк вітамінів і мінералів. Причому корисні речовини містяться не тільки в м’якоті та насінні, але і в шкірці. Недарма в народі пили настоянку на шкірці гарбуза від поганого самопочуття. Сторіччя тому не могли перевірити склад крові, але зате за зовнішніми ознаками визначали, що з людиною щось не так. Починали приймати ці ліки протягом місяця й убирали незрозумілу хворобу з організму.

Група вчених провела дослідження шкірки плоду і були вражені його можливостями щодо врегулювання основних показників. Були навіть досліджено цілі групи людей з ретельною діагностикою. Ці люди протягом місяця приймали цей засіб і всі їх показники прийшли в норму.

Не будемо більше вас мучити загадками та розповімо, як приготувати цей чудодійний напій

Для цього потрібно взяти 100 г шкірки гарбуза і трохи води. Шкірку подрібнити, а потім збити з невеличкою кількістю води у блендері. Приймати натщесерце за двадцять хвилин до сніданку.

фото ytimg.com

Цей народний засіб для поліпшення показників крові дійсно творить дива. І просто диво, що робиться цей засіб з самого простого продукту. Але в будь-якому випадку, перш ніж займатися самолікуванням, порадьтеся зі своїм лікарем.