Опозиція заявила: “Парламент переламали до коліна, щоб прийняти закон про імпічмент президента”. Стало відомо, що сьогодні, 10 вересня, у Парламенті прийняли закон про імпічмент президента, який ініціював сам Зеленський. Адже, йому неодноразово закидали в опозиції, що президент має бути на рівні з народними депутатами. Мовляв, має позбутися імунітету, як і народні обранці — недоторканності. Однак, після голосування за імпічмент президента  та сама опозиція знову обурилася. Подробиці повідомляє Гордон.

Закон про імпічмент президента України підтримали 245 депутатів. Ініціатором проекту закону №1012 про імпічмент президента України став сам Володимир Зеленський. Тепер Верховна Рада може усунути президента з посади в порядку імпічменту виключно в разі вчинення ним державної зради або іншого злочину. 

У Порошенка вже прокоментували, як відбувалося саме голосування. Не задоволені, бо порушувався регламент. Зокрема, народний депутат від партії “Європейська Солідарність” поскаржилася, що депутатам не дають можливості представити поправки до другого читання. Цьому заважає пропрезидентська партія “Слуга народу”.

“Це ж не просто зелений принтер”, — зазначила Ірина Геращенко.

А депутат від “Опозиційною платформи — “За життя”, Нестор Шуфрич, теж  закликав Раду дотримуватися регламенту.

“Прошу вас не ламати парламент через коліно”, — звернувся Шуфрич до спікера Ради Дмитра Разумкова.

Крім таких зауважень, у Раді прозвучали й погрози зірвати засідання. Бо це не засідання, а суцільний хаос.

“Спроби поламати регламент і Раду через голосування всього відразу в цілому призвело до того, що всі фракції, окрім правлячої, готові покинути залу. Легалізовувати шабаш ніхто не хоче. Якщо так буде далі, в залі лишиться одна фракція, і буде штампувати те, за чим жити усім нам”, — написала у соцмережі народна обраниця від партії “ЄС”, Вікторія Сюмар.

Схоже, що прийняття закону про імпічмент президента було гарячішим, ніж зняття недоторканності з нардепів. Адже, крім заяв від опозиції, що Парламент переламали до коліна, депутати погрожують навіть покинути засідання Парламенту.

Але, як кажуть у народі, чим далі в ліс — тим більше дров. Чи не за таким принципом пішла і опозиція у Парламенті? Чим більше приймається ініціатив президента — тим більший опір з їхнього боку?

Нагадаємо: