Стало відомо, що партія Порошенка вимагає посадити Зеленського. Мовляв, президент України вчинив злочин. Тому Державне Бюро розслідувань має негайно розслідувати цю справу. Схоже, що у “Євросолідарності” вирішили діяти за принципом: кращий захист — це напасти першому. Можливо, саме таким чином у партії хочуть захистити свого лідера Петра Порошенка від кримінальних справ, які відкрили українські правоохоронці. Подробиці повідомляє Телеграф.

Депутат від “Європейської Солідарності”, Олексій Гончаренко, чомусь саме зараз згадав слова президента з розмови з Трампом. Мовляв, Зеленський сказав, що Генеральний прокурор, Руслан Рябошапка — 100% його людина. Саме тому Гончаренко звернувся до ДБР.

“Стаття 3 закону України “Про прокуратуру” визначає основи діяльності прокуратури, серед яких є, зокрема, незалежність прокурорів, що передбачає існування гарантій від незаконного політичного, матеріального або іншого впливу на прокурора. З урахуванням висловлювань діючого президента України Зеленського про те, що нинішній генеральний прокурор Руслан Рябошапка є його людиною, про дотримання (або порушення) яких принципів законності йдеться? Яким чином Рябошапка зможе незалежно проводити розслідування відносно президента або його оточення в разі виникнення такої ситуації?” — йдеться в депутатському зверненні Гончаренка до ДБР, яке він опублікував у соцмережі.

Нардеп переконаний, що правоохоронці мають розслідувати цю ситуацію. Адже, він вбачає в словах Зеленського зловживання владою. Не може президент демократичної країни давати такі обіцянки. А Зеленського попередив, що всі подробиці розслідування він може дізнатися безпосередньо від нього.

“Володимир Олександрович, що стосується допиту, то ви всю інформацію можете дізнатися з мого телеграм-каналу. Там я оперативно повідомлю, коли прийти, і які документи з собою взяти. Зробимо їх разом”, — резюмував Гончаренко.

Отож, партія Порошенка вимагає посадити Зеленського через призначення Генпрокурора, якого він у розмові з Трампом назвав своєю людиною на 100%.

Нагадаємо: