Екс-спікер Парламенту, Андрій Парубій, не втримався, щоб не прокоментувати те, про що зараз говорять всі, кому не лінь — так звану капітуляцію. “Влада вважає, що капітуляція — це дешево, але цього не буде”, — заявив він. І навів приклад з історії, який свідчить про те, що українці вже робили подібні помилки і втрачали найдорожче. Подробиці повідомляє uainfo.

Парубій наголосив, що нова українська влада звикла робити все швидко. А тепер ще й дешево. Адже, платити доведеться не з власної кишені, а тим, що дороге лише українцям.

“Так само дехто думав 100 років тому, коли закликав селян не воювати за Незалежність, а йти обробляти землю. Ціна тієї поразки — втрата Держави, мільйони жертв Голодомору та розстріляна українська інтелігенція”, — йдеться у повідомленні.

Парубій нагадав українцям, як у 2014 році вони віддали останнє на підтримку Майдану, а потім — добровольчих батальйонів Української Армії. Оце і була та національна плата, коли народ об’єднався всіма своїми силами: фінансовими і фізичними.

“Той, хто думає, що війна за Незалежність вимірюється грошима, той уже капітулював перед ворогом. Українці не здалися у 2014 році й не дозволять капітулювати сьогодні!” — вважає екс-спікер. 

Андрій Парубій звернувся до українців і нагадав, як у 2014 році вони разом протистояли капітуляції. Хтось став зі зброєю, хтось допоміг тому бійцю купити одяг, інші — давали харчі та просто підтримували. Саме так українці тоді протистояли разом, щоб захистити незалежність держави. І сьогодні маємо дотримуватися таких же принципів. Адже, на його думку, влада вважає, що капітуляція — це дешево. Але цього не буде — попередив політик.

Нагадаємо: