Андрій Парубій впевнений, що нова влада — агенти Кремля. Схоже, що екс-спікер живе в такій реальності, де все несподівано для нього стало з ніг на голову. Арешт Пашинського дав підстави нервувати і йому самому. Адже розуміє, що він може бути наступним. Подробиці повідомляє Ліга. Новости.

Нагадаємо, що вчора, 7 жовтня, суд заарештував екс-нардепа, Сергія Пашинського без права внесення викупу. Його колеги та соратники кинулися на допомогу. Щоправда, допомагають лише своєю словесною підтримкою.

Та, схоже, що дехто, коментуючи справу Сергія Пашинського, на його місці боїться побачите себе ж. Бо в такий поворот подій їм точно було важко повірити.  

“Іноді здається, що знаходишся в якійсь паралельній реальності, де добро і зло, вчинок і підлість помінялися місцями”, — прокоментував у соцмережі Андрій Парубій. 

Парубій наголосив, що екс-нардепа арештували заангажовані продажні суди.

“Під арешт екс-депутата відправили ті ж суди, які відпускають з-під варти підозрюваних в тяжких злочинах проти України”, — йдеться у повідомленні.

Парубій зазначив, що Пашинського “замовили” його російські вороги. Ці агенти Кремля хочуть стерти з лиця землі всіх, хто чинив їм опір, починаючи з 2014 року. І їхні побажання виконує нова українська влада.

“Характерно, що при новій владі на такі замовлення знаходяться виконавці”, — написав Парубій.

Тому Андрій Парубій впевнений, що нова влада — агенти Кремля, які хочуть знищити всіх, хто виступає проти них.

Нагадаємо: