Відомий політолог, Олесь Доній, пояснив, чому зіркова партія Вакарчука скоро згасне. Експерт говорить, що партія “Голос” зараз в Раді, як та сіра миша — не дуже помітна. Хоча люди, які голосували за її депутатів, покладали на цю силу великі надії, як на ковток свіжого повітря. Подробиці повідомляє Вголос.

Олесь Доній, розповів українцям, що зараз відбувається із партією “Голос”. Незважаючи на те, що в її складі депутати, які мають авторитет і великий досвід, політична сила втрачає свою популярність в Раді.

“Особисто я маю багато приятелів у цій партії. Я поважаю цих людей, бо вони є дійсно кращими депутатами, ніж багато хто із попередньої каденції. Але сама партія зараз є дуже непомітною”, — розповів Олесь Доній.

Свого часу “Голос” відірвав великий електоральний кусень у партії Петра Порошенка “Європейська Солідарність”. Адже, їхні обіцянки були дуже схожими. Та на ділі — партія Вакарчука виявилася більш слабкою.

“Зараз ми бачимо, що партія Вакарчука суттєво поступається “порошенківцям” в плані активності у Раді та публічній площині. Наприклад, у питаннях сходу і протестних акціях. З чим це пов’язано — треба питати у самих депутатів “Голосу”, бо лише вони знають усі внутрішні процеси. Але те, що партія, як політична сила, не проявляє активності, це факт. Вони не проявляють достатньо активності, аби вигравати у цій конкурентній боротьбі”, — аналізує експерт.

Але, він впевнений, якщо в “Голосі” не змінять темпи, то депутати просто-на-просто розбіжаться по інших партіях.

“Якщо “Голос” діятиме так і надалі, то матиме перспективи закінчити так, як закінчила “Самопоміч”, де наприкінці передвиборчої кампанії значна кількість кандидатів у депутати шукала собі іншу політичну силу”, — резюмував Доній.

Політолог, Олесь Доній,  пояснив, чому зіркова партія Вакарчука скоро згасне. Виявилося, що партія, яку очолює співаючий лідер, є досить непомітною в новому Парламенті. Тому народні обранці, які увійшли до неї, можуть просто перейти до більш яскравих партій, які голосніше декларують свої умови в Раді та постійно на слуху в українців. 

Нагадаємо: