Петро Порошенко поїхав на Донбас і показав свою мужність. Про його візит в зону ООС в новому статусі повідомила його соратниця Ірина Геращенко. Нардеп не жаліла слів, щоб описати поїздку їхнього колективу до Станиці Луганської разом з екс-президентом. Схоже, що візит нового президента Зеленського в Золоте, надихнув і самого Петра Олексійовича проїхати своїми “бойовими стежками” Донбасу. Про цю поїздку та зустрічі з місцевими жителями написала у соцмережі Ірина Геращенко.

По-перше, народна обраниця наголосила, що патріоти знаходяться саме тут — на Донбасі, акцентуючи увагу на тому, що Петро Олексійович разом з усіма вирушив в зону ООС.

“Легко бути українським патріотом в Києві і у Львові. В Станиці Луганській, як і по всій лінії фронту, це потребує більшої мужності самопожертви. Важлива зустріч нашої команди на чолі з Петром Порошенком з патріотичним середовищем Станиці Луганської”, написала Геращенко.

фото https://www.facebook.com/iryna.gerashchenko/posts/2539628759458255

Крім того, зізналася, що це вперше їхня команда так вільно себе там почувала. Бо, мовляв, не треба було думати, що говорити на камеру українцям.

фото https://www.facebook.com/iryna.gerashchenko/posts/2539628759458255

“Це перша поїздка Порошенка на Донбас в іншому, вже не президентському статусі. І в нього тепер є більше часу на звичайне спілкування, коли більше правди, й менше показухи”, — зізналася пані Ірина.

фото https://www.facebook.com/iryna.gerashchenko/posts/2539628759458255

Також описала, як привітно і водночас здивовано зустрічали Порошенка місцеві.

“В основному КПВВ перетинають пенсіонери, що приходять за пенсією, закупаються смачнішими українськими продуктами і повертаються на окуповану Луганщину. “Дивись, Порошенко!” — здивовано вигукує літній чоловік з торбами своєму напарнику, що тягне сумку на колесах. “Який? Хто?” — перепитує той, вглядуючись в сутінки. “Ну, президент” — сам собі не вірить дядько. “Ти що, п’яний?” — перепитує другий, дивиться на нашу компанію, завмирає від здивування і протягує: “Ой, добрий вечір”, — поділилася вона емоціями.

Проте, визнала й помилки попереднього очільника України та його команди.

“Мені боляче це чути, й самокритично маю визнати, що наша команда недостатньо уваги приділяла інформаційній безпеці, блокуванню рашапропаганди, просуванню українського мовлення. Люди переживають, що на цих територіях загони поліції невеликі і на темних вулицях їх зустрінеш нечасто, а от сепаратисти піднімають голови і розпускають язики. Ставитимемо питання про посилення і збільшення поліцейських патрулів на територіях розведення”, — визнала Геращенко.

фото https://www.facebook.com/iryna.gerashchenko/posts/2539597859461345

І додала, що команда “Європейської Солідарності” на чолі з Петром Порошенком, Яною Зінкевич, Михайлом Забродським, Софією Фединою “знітили прикордонників своїм вечірнім несподіваним візитом”. Зате дізналися правду про те, яка там зараз обстановка.

“Розпитали про оперативну і безпекову ситуацію. Почули, що після розведення військ поблизу Станиці не стріляють”, — резюмувала народна обраниця від “Євросолідарності”.

Ірина Геращенко розповіла, як Петро Порошенко поїхав на Донбас і показав свою мужність. Він разом зі своєю командою відвідав Станицю Луганську і таки впевнився, що президент України Володимир Зеленський говорив правду — там не стріляють.

Нагадаємо: