Стало відомо, що Петро Порошенко звернувся до Володимира Зеленського. Екс-президенту потрібна негайна допомога від діючого гаранта. Петро Олексійович просто настоює на тому, що вирішити це питання лише під силу новообраному президенту. На кону — європейське майбутнє України. Хоча, здається, що більше його пече особисте, що прочитується між рядками звернення Петра П’ятого. Подробиці повідомляє Ліга. Новости.

Петро Олексійович звернувся до Зеленського через обшуки у власника телеканалу “Прямий”, Володимира Макеєнка. Він впевнений, що “гра” навколо цього каналу немає жодних європейських правил і цінностей.

“Порошенко сказав, що “обшуки та арешт рахунків — це спроби припинити мовлення каналу”, що це не проблема саме “Прямого” і не якийсь окремий випадок, а “проблема України в цілому і європейського вибору держави”, — повідомляє ЗМІ.

Крім того, Петро Олексійович наголосив, що, можливо, Зеленський просто не в курсі того, яке свавілля відбувається навколо “Прямого”. Тому вимагає дій.

“На жаль, я не впевнений, чи знає про це президент Зеленський, але я твердо переконаний, що це той випадок, який вимагає його втручання”, — йдеться у повідомленні.

Варто нагадати, в чому ж таки причина тих самих обшуків, які порушують свободу слова в Україні. І чому на захист “Прямого” так яро став екс-президент.

“Обшуки проходять в рамках розслідування справи, яке стосується операції купівлі-продажу телеканалу Прямий”, — повідомляє преса.

А далі, якщо розкривати “матрьошку” у справі купівлі-продажу каналу “Прямий”, то в кінці з’явиться фігура самого Петра Порошенка.

“ДБР проводить слідство щодо можливого ухилення від сплати податків п’ятим президентом України Петром Порошенком під час купівлі-продажу телеканалу “Прямий”, — раніше повідомляли в ЗМІ.

Отож, Петро Порошенко звернувся до Зеленського. Мовляв, потрібна негайна допомога — в Україні наступають на свободу слова, на канал “Прямий”, який говорить людям правду. Але замовчує, яке відношення сам має до цього ж каналу. Схоже, що Петро Олексійович продовжує все в тому ж дусі: свої махінації він хоче прикрити то політичними переслідуваннями, то натиском на свободу слова в Україні.

Нагадаємо: