Андрій Портнов заявив Генпрокурору, що він наступає на граблі Луценка: ”Беріть під варту — по іншому не вийде”. Так юрист прокоментував справу щодо одного з активістів Петра Порошенка, який досі не поніс покарання. А Рябошапка тим часом відправляє цю справу по тому ж колу, що й Луценко, який затягував розслідування. Про це написав у соцмережі Андрій Портнов.

Портнов нагадав про що йдеться

Відомий юрист повідомив, що вже кілька років його адвокати захищають вдову потерпілого. І вже довели, що екс-генпрокурор, Юрій Луценко намагався приховати цей злочин. А тепер і новий Генпрокурор, Руслан Рябошапка, теж зробив неочікувану заяву у цій справі.  

Нагадаємо, що вона стосується радикала Сергія Стерненка, якого звинувачують у вбивстві людини в Одесі. Розслідувати її почали ще за часів, коли Генеральну прокуратуру очолював Юрій Луценко, і передали до СБУ.

А при новому президенті суд вирішив, що — це чистий кримінал, тому це підслідність поліції і повернув справу туди. Вже в поліції Стерненку підготували підозру, але ГПУ чомусь знову цю справу заблокувала. 

“Стерненко не підозрюваний і йому ще підозра не оголошена. Підозру на Стерненка вже передали в СБУ. Ми неупереджено стежимо за розслідуванням”, — сказав новий Генпрокурор, Руслан Рябошапка.

Що так обурило Портнова?

Саме ці слова обурили відомого правозахисника, Андрія Портнова. Адже, СБУ не займається такими справами, у неї зовсім інші функції. Тобто справу знову відправили туди, де вона пролежала при Луценку цілий рік, і ніяк не розслідувалася. Тому Портнов заявив Генпрокурору, що він повторює помилки старої влади.

“Сподіваюся, Ви просто не були обізнані про те, що набрало законної сили рішення суду, яким вже встановлена ​​протиправність акту ГПУ про передачу цього розслідування в СБУ”, — написав юрист.

Тому Портнов просить Генпрокурора спільно з поліцією підписати підозру Стерненку.

Нагадаємо: