Президент-втікач подав до суду на екс-Генпрокурора Юрія Луценка. Він вимагає справедливого покарання за слова Генпрокурора в його адресу. Мовляв, не треба навішувати на мене зайвого. Тому, тепер, коли Луценко вже не перешкоджатиме розслідуванню, екс-президент надіється на новий поворот у його справі. Подробиці повідомляє  Судебно-юридическая газета.

Навіть екс-президент Віктор Янукович побачив, що в Україні відбуваються зміни в судовій системі. Тому вчергове звернувся і зі своїм наболілим до української Феміди. Звісно, що не особисто, а через адвоката.

Його правозахисник написав скаргу до ВРП щодо  рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів. Вона стосується закриття дисциплінарного провадження стосовно колишнього Генерального прокурора України Юрія Луценка.

Роками Віктор Федорович доводив, що Луценко лихословить. Мова про те, що Юрій Луценко із трибуни Верховної Ради назвав його вбивцею. Вірніше його слова звучали так: “Розмови про те, що на майдані загинули сотні людей, припиняйте. Їх розстріляв В. Янукович”. 

І це неабияк обурило екс-президента. А як же презумпція невинуватості і таке інше? Тому він ще тоді звернувся до ВРП. І проти, на той час ще діючого Генпрокурора, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів відкрила дисциплінарне провадження. Але Юрій Луценко навіть не з’явився на засідання.  А його адвокат запевний, що ці слова були вжиті в переносному значенні. Так Луценку його “лінгвістичні” помилки зійшли з рук.

Тепер, коли пан Юрій вже не Генпрокурор, Янукович вирішив знову нагадати про свою образу. Цього разу Касаційний суд таки розгляне його позов щодо закриття дисциплінарного провадження стосовно колишнього Генпрокурора.

Схоже, що роки перебування Віктора Федоровича поза Україною, далися взнаки. Адже він відчув, що без нього в Україні і справді відбуваються зміни.

Мабуть, він розуміє, що і до нього самого дійде черга. І йому доведеться відповісти за скоєне під час свого президентства. Проте, вирішив перестрахуватися, щоб — не пришили лишнього. Тому президент-втікач подав до суду на екс-Генпрокурора Луценка.

Схоже, він не вважає себе винним у тому, що відбувалося на Майдані. І поки що просить покарати лише Луценка.

Нагадаємо: