Астрологи склали прогноз для Овна на 2020 рік. Тому, представники цього знаку Зодіаку, ловіть вітер змін. Цей рік — саме час для того, щоб зустріти і зробити те, про що давно мріялося. За словами професійних астрологів стрімким і безкомпромісним Овнам доля приготувала чимало змін у 2020 році.

Січень

фото luxfon.com

З перших днів року, що наступив, Овен поставить перед собою найвищі цілі і задумається над їх здійсненням. Але це зовсім не означає, що все у нього піде гладко. Будьте готові до можливого конфлікту з керівництвом і до зіткнення думок.

Що характерно, конфлікт обіцяє бути гучним і навряд чи принесе підопічному Марса серйозні вигоди. Найімовірніше, в кінці місяця ця людина шукатиме вже іншу роботу. Ба більше, проблеми на роботі ризикують перерости в домашні конфлікти через агресію на рідних.

Лютий. Прогноз для Овна на 2020 рік

фото 99px.ru

У лютому Овен може на деякий час піти в себе. Йому необхідно багато чого обміркувати і переосмислити. Ймовірно, зробивши правильні висновки, представник даного знаку поверне прихильність коханої людини. А разом з цим знайде в особі партнера справжнього натхненника.

А ось з пошуком роботи все буде не так гладко. Краще відкласти варіанти працевлаштування поруч з будинком. Вони не принесуть вам радості, хоча і виглядають більш зручними. До речі, Марс у Стрільці явно натякає на те, що лютий — непоганий час для подорожей і нових знайомств. А значить, поїздивши по світу можна і відпочити, і пошукати собі роботу.

Березень

фото pinimg.com

Березня запам’ятається Овнам, перш за все, розвитком відносин з коханою людиною. Це може означати пропозицію руки і серця або ж звісточку про те, що у пари скоро буде дитина.

Чудовий початок місяця продовжиться і кар’єрним проривом. Є всі підстави вважати, що Овен заявить про себе новим працевлаштуванням, підвищенням на посаді або відкриттям власної справи.

Однак ретроградний Меркурій настійно рекомендує не посвячувати у свої плани оточення, навіть найближче. Є ймовірність, що необачно сказані слова можуть бути використані вам на шкоду.

Квітень. Прогноз для Овна на 2020 рік

фото pinimg.com

У квітні Овни будуть відчувати себе чудово. У них буде виходити буквально все, за що б вони не взялися. До речі, величезне піднесення почуттів ці особистості отримають від зустрічі з рідними людьми, яких не бачили довгий час. Нові ідеї, які зародяться в голові у Овна, можуть підштовхнути цю людину до покупки квартири або будівництва власного будинку.

Цьому сприятимуть друзі, які підтримують починання представника даного знаку. І допоможуть йому в справі, в яку підопічний Марса вирішить зануритися з головою. Юпітер в Козерозі явно дає зрозуміти, що починання, на які Овен зробить акцент у квітні, обов’язково принесуть щедрі плоди в майбутньому.

Травень

фото pinimg.com

Сонце в Тельці змусить Овна займатися власним будинком і вкладати кошти в добрий лад. При цьому, займаючись домашніми справами, не забувайте, що вас чекають великі справи. А значить, саме час записатися на курси підвищення кваліфікації або освоїти нову професію.

Місяць підходить для отримання і використання цінної інформації. У цьому плані важливо не втрачати зв’язків зі знайомими. Адже саме з їхньої цінної підказки або пропозиції може початися зліт вашої запаморочливої кар’єри. Не відмовляйтеся і від нових знайомств. Вони обіцяють чимало приємних миттєвостей в майбутньому.

Червень

фото goodfon.ru

У червні у Овнів з’явиться шанс проявити свої творчі здібності або зарекомендувати себе в якості першокласного спеціаліста в обраній галузі. Не пропустіть цей шанс. Адже про вас можуть дізнатися далеко за межами вашого кола спілкування. Будьте готові до того, що заради близьких людей доведеться відмовитися від чогось важливого для вас.

До речі, в цьому періоді Марс гостює в Рибах. А значить, жертовність, на яку піде Овен, змусить переглянути своє ставлення до життя і відмовитися від якихось матеріальних речей заради того, щоб його близькі були щасливі. Такий переломний момент піде в заслугу цієї людини.

Липень. Прогноз для Овна на 2020 рік

фото 1zoom.me

Дуже вдалим обіцяє стати липень 2020 року для всіх представників знаку Овен. Це їхній місяць. Їм вдасться проявити свої найкращі якості і добитися найбажаніших цілей. Приготуйтеся, в завоюванні свого місця під сонцем ви будете «випалювати» все навколо. І від цього можуть постраждати невинні люди.

Важливо також пам’ятати, що направляючи енергію на розвиток і побудову кар’єри, ризикуєте втратити чуттєвий зв’язок з коханою людиною. Якщо не налагодити його, друга половинка знайде собі розвагу на стороні. Ретроградна Венера в Близнюках натякає саме на це, і чекає, що Овен стане більш оригінальним в проявах почуттів.

Серпень

фото goodfon.ru

Серпень для Овна обіцяє стати місяцем можливостей. Ця людина буде «на коні». Її ідеї дивним чином будуть знаходити відгук у оточуючих, а колеги не перестануть захоплюватися винахідливістю підопічного Марса.

Проте в другій половині місяця цим особистостям варто зменшити обороти і подумати про себе. Не можна забувати про здоров’я. А тому під кінець серпня обов’язково пройдіть обстеження органів, які вас періодично турбують. До речі, транзит Венери з Тельця в Близнюків говорить про те, що вас можуть очікувати непередбачені витрати на абсолютно непотрібні речі.

Вересень

фото pinimg.com

Вересень присвятіть власному здоров’ю і турботам про себе коханого. Велика ймовірність, що вже з середини місяця відчуєте зниження тонусу, відсутність сексуального бажання і інші нездужання, які можуть вибити вас з колії. Не виключено, що конфлікт з коханою людиною змусить вас пожити окремо і подумати про те, як вам жити далі.

Інформаційні «вкидання» про пригоди партнера можуть позбавляти вас впевненості в спільному майбутньому. Не варто приймати поспішних рішень! Намагайтеся вірити тільки тому, що бачите на власні очі. А ще, прислухайтеся до своєї інтуїції.

Жовтень. Прогноз для Овна на 2020 рік

фото goodfon.ru

Будьте готові до того, що жовтень стане найважчим місяцем в цьому році. Ретроградний Марс буде тиснути на Овнів, підкидаючи їм випробування за випробуванням. Не виключено, що саме в жовтні вам належить перенести операцію, яка буде пов’язана з кінцівками. Але не падайте духом, тим більше підтримка близьких і якісне лікування вам буде забезпечена.

Є і ще одна приємна звістка, що згладжує жовтневий негатив. Саме в цей період під впливом активної Венери в серці Овна можуть прокинутися почуття до іншої людини. Усвідомлення цього буде гріти душу, змушуючи підопічного Марса частіше посміхатися і навіть світитися зсередини.

Листопад

фото pikabu.ru

У листопаді більше уваги приділяйте своїм особистим справам і менше розповідайте оточенню про те, що відбувається у вас в родині. А ось зі своєю коханою людиною варто відверто поговорити і зізнатися їй в речах, які так довго приховували. Такий крок зробить вас ще ближчими, а відносини — міцнішими.

Крім іншого, в другій половині листопада намагайтеся проявляти обережність, як в діях, так і в словах. Є ймовірність серйозного псування дорогих вам речей, а також небезпека отримати травму. До того ж Овни увійдуть у вибухонебезпечну фазу, коли будь-яке невірне слово або дія може посварити їх з колегами по роботі або другом.

Грудень

фото goodfon.ru

У грудні ваші відносини з оточенням підуть на поправку. Ви станете спокійним і розважливим. Можливо, для відновлення відносин вам доведеться попросити вибачення, але це того варте. Здоров’я поступово налагодиться, а значить, Овен знову увійде в звичний активний режим.

Всі аспекти планет вказують на те, що в останньому місяці року можливі приємні сюрпризи в кар’єрі і розвитку Овна. Що це буде — нова посада, нагорода за сумлінну працю або пропозицію про розширення бізнесу, покаже лише час. Зрозумілим є одне, в кінці року вдасться приборкати власні емоції і відмовитися від того, що вам псувало життя весь нинішній рік.

Отож, ловіть вітер змін і стрімко вперед — до нових звершень. Прогноз для Овна обіцяє багато пригод та нового в цьому році. Тому запасайтеся силами, щоб зустріти всі ці зміни достойно.