Прості ліки тибетських ченців, щоб зберегти здоров’я і світлий розум до самої старості

7630

У 1972 році в Тибеті відбулася цікава історія. Звичайно, в цьому місці не буває нудних подій. Але ця, позбавила спокою навіть тих ченців, які перебували в постійному стані душевної рівноваги.

У палаці стародавнього монастиря був виявлений рукопис. Це був рецепт чудових ліків, написаний першими відлюдниками Тибету 5 000 років тому!

У стародавньому рецепті говорилося, що ці ліки не тільки лікують безліч хвороб. Головне — якщо приймати їх кожні 5 років, то можна зберегти здоров’я і світлий розум до самої старості.

фото blog.mann-ivanov-ferber.ru

З того часу, багато вчених і світил науки перевіряли дію цього рецепту. І вони прийшли до висновку, що навіть в нашій сучасності, ліки тибетських ченців — потужна зброя проти хвороб і засіб для зміцнення імунітету.

Чому?

Часник — ключовий інгредієнт цих натуральних ліків. Аліцин в часнику має сильну антибактеріальну дію і чудово діє проти вірусів, грибків і паразитів.

Вважається, що цей засіб лікує атеросклероз, хвороби легенів, імпотенцію, синусит, гіпертонію, артрит, ревматизм, гастрит, геморой та інше. Деякі народні цілителі впевнені, що часник лікує слабкий зір і слух і покращує обмін речовин.

фото i.iplsc.com

В наш час, старовинний рецепт трохи адаптували, але його склад як і раніше — простий. Потрібно взяти 350 гр часнику і склянку спирту (95%).

Спосіб приготування:

Подрібнити часник і змішати його зі спиртом. Перелити суміш у скляну пляшку. Настоювати в прохолодному, темному місці 2 дні.

фото arbazh-vesti.ru

Використання:

За 30 хвилин до їжі додати кілька крапель в склянку теплої води і випити. Вживати по 1 краплі перед сніданком, 2 — перед обідом і 3 краплі — перед вечерею. Не використовувати суміш більше ніж 12 днів.

Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.


Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем