Стало відомо, що проти Олега Ляшка завели кримінальну справу. Радикал обурений діями українських правоохоронців. Адже вважає, що не на того напали. І треба ще розібратися, хто в Україні справжній злочинець. Про це він написав у соцмережі.

Олег Ляшко повідомив, що проти нього відкрили кримінальну справу через бійку з народним депутатом від партії “Слуга народу”, Андрієм Герусом.

“За вчорашніми подіями поліція відкрила кримінальну справу за фактом насильства щодо державного діяча. Хай уточнять: якої країни “державний діяч” потерпілий Герус? Бо у нормальних людей язик не повернеться назвати “державним діячем” зрадника, який запустив в Україну російську електроенергію, дозволивши країні-агресору накинути на нас енергетичний зашморг”, — написав радикал.

Також він впевнений, що правоохоронці в першу чергу повинні були б зайнятися “зрадою” Геруса. 

“Кримінальна справа має бути порушена проти Геруса за державну зраду і зловживання владою!” — написав пан Олег.

Нагадаємо, що інцидент, через який тепер у Ляшка неприємності з законом, стався в аеропорту “Бориспіль”. Там Ляшко перестрів Геруса і в своєму радикальному стилі почав задавати йому питання щодо відкриття українського ринку для російського газу. Ляшко сам зняв відео “розмови”, сам виклав у мережу. І фактично цим злив правоохоронцям докази проти самого себе.

Адже, на відео гарно видно, як Ляшко провокує Геруса спочатку словами, потім починає його тицяти пальцем, а тоді — взагалі переходить в наступ з кулаками. 

А тепер, коли проти Олега Ляшка завели кримінальну справу, радикал дуже обурений. Мовляв, не на того треба правоохоронцям звертати увагу. Бо справжній “зрадник” і злочинець — Андрій Герус, а не він.

Нагадаємо: