На тлі всього, що діється в світі, є і добрі новини. «Ненька» Гаррі Поттера одужала від iнфекцiї. І це чудово. Але вона не тільки змогла перемогти хвoробу. Дж. Роулінг ділиться системою дихання, яка їй допомогла. За її словами, це проста вправа дуже ефективна під час хвoроби і для профілактики. Для нормальної роботи легенів і щоб не допустити поширення iнфекцiї. Подробиці повідомляє видання News.israel.so.il.

фото nv.ua/system/Article/posters/002/166/221/original/f751b6cfe4a9af180261f60bd880479a.jpeg

Британська письменниця Джоан Роулінг повідомила у понеділок, що повністю вилікувалася після двох тижнів кoрoнавирyсной iнфекцiї. Вона порекомендувала світу свій метод лікування. Він, за її словами, допомагає вберегти від iнфекцiї легкі і уникнути нeбезпечної пнeвмонiї.

«В останні два тижні у мене були всі симптоми кoрoнавирyса. Хоча тесту не проводили. І я робила це за порадою чоловіка-лікаря. Я повністю вилікувалася. І ця техніка мені дуже допомогла», — написала Роулінг в Твіттері.

Вона попросила своїх читачів якомога ширше розповсюдити інформацію про дихальну техніку. Письменниця зазначила основні переваги дихальних вправ для легенів.

«Цей метод рекомендується лікарями, нічого не вартий. А ще він не дає бридких побічних ефектів. Але може дуже допомогти вам і вашим близьким, як допоміг мені».

Дихальна техніка, яку автор «Гаррі Поттера» настійно рекомендує хворим СОVІD-19 в якості ефективного засобу профілактики пневмонії, надзвичайно проста.

Це два цикли по п’ять глибоких вдихів з затримкою дихання на 5 секунд. І шостий видих з сильним кашлем в кінці кожного циклу. Після цього рекомендується десять хвилин полежати на животі, дихаючи трохи глибше, ніж звичайно.

У відеозаписі, яку просить поширити Джоан Роулінг, британський доктор Сарфараз Мунши з Queens Hospital пояснює сенс вправ.

«Коли у вас інфекція, основам ваших легенів треба отримувати достатню кількість повітря».

Лікар пояснює також, що під час хвороби дихальних шляхів не варто довго лежати на спині. Тому що, в цьому положенні легені вентилюються гірше.

В кінці совего звернення до читачів, Дж. Роулінг ділиться системою дихання, яка їй допомогла. А нам залишається тільки порадіти, що «Ненька» Гаррі Поттера одужала від інфекції.