Якщо відчуваєте, що ваш природний мотор почав “постукувати” і “барахлити”, варто подумати про те, що потрібно для здорового сердечка. Адже, коли починаються проблеми з серцем, то може підніматися і тиск, і виникати проблеми з судинами. Тоді на допомогу прийде смачний коктейль за народним рецептом. Ми розповімо, як приготувати цей еліксир здоров’я.

фото smuzik.ru

Як повідомляють вчені та лікарі, ризик мати серцево-судинні захворювання мають люди з гіпертонією. Хоча і досі невідомо, на основі чого з’являються ця хвороба, її наслідки дуже плачевні. Може статися серцевий напад, інсульт, серцева недостатність та атеросклероз.

Проблеми зі своїм мотором мають і курці, які своєю шкідливою звичкою позбавляють організм від частини кисню. Особливо від цього страждають артерії, що і призводить до серцево-судинних хвороб.

До цієї категорії лікарі відносять і людей, які мають високий холестерин в крові. Через неправильне харчування і шкідливі викиди з навколишнього середовища підвищується холестерин. А він у свою чергу відкладається в судинах, перешкоджає руху крові і навіть самі судини пошкоджує.

Тому, як не крути, а якість нашого життя і його тривалість напряму залежить від головного органу — серця. Тому про нього треба турбуватися, щоб уникнути серйозних захворювань.

Пропонуємо рецепт народного засобу для того, щоб мотор не давав збоїв.  Його компоненти — найкращі лікарі для нашого серця, які діючи разом, дають хороші результати. А саме — контролюють рівень холестерину, виводять токсини з організму, очищають судини і поліпшують кровообіг в організмі людини. Та додатково дають відчуття сили та енергії.

Смачний коктейль для здорового сердечка

фото depositphotos.com
  • вода — 300 мл
  • натуральний мед — 1 столова ложка
  • чорний або рожевий виноград — 15 ягід
  • будь-які свіжі або заморожені ягоди: полуниці, чорниці, журавлини, малини — 1/2 чашки
  • вівсяні пластівці — 3 столові ложки
  • мигдаль — 10-15 горіхів або волоські горіхи — 5 шт

Для приготування цієї суміші знадобиться блендер. В його чашу вкинути всі інгредієнти і добре збити до стану пюре. Вживати цей еліксир треба 1-2 рази на день. Перший прийом — вранці, на голодний шлунок, а другий — можна на вечерю. Вживати смачний коктейль для здорового сердечка треба протягом 14 днів.

Але не забувайте, що прийом профілактичних засобів, ні в якому разі не заменть обстеження і лікування у фахівця.