Вчені — вірусологи США продовжують працювати над вирішенням проблеми всесвітньої пандемії коронавируса. 26 березня вони повідомили про те, що вірус мутує. З’явився новий симптом, який показує, що носій заражений. Подробиці розповідає видання Israel.info.

«Американські медики повідомляють про ще один симптом коронавирусу. Він не фігурує в списку симптомів COVID-19, опублікованому на початку епідемії в Китаї ВООЗ. У канонічному списку значаться лише висока температура, кашель, задишка і, в меншій мірі, діарея», — повідомляє видання.

Пізніше, в якості симптома-апокрифіва була названа втрата почуттів нюху і смаку. Він виявився в клінічній практиці німецьких і італійських лікарів до середини березня. Деякі ізраїльські пацієнти теж помічали у себе цей симптом.

Тепер, коли вірус пишним цвітом розквітнув за океаном, американські лікарі кажуть про ще один — почервоніння очей.

фото i.ytimg.com/vi/Nu_988ETDBA/maxresdefault.jpg

Медсестра в будинку для літніх людей у ​​Вашингтоні повідомила каналу CNN, що часто стикалася з симптомом червоних очей у людей похилого віку, які заразилися коронавірусом. Челсі Ернест прийняла на себе один з перших ударів коронавируса в Сполучених Штатах. Коли інфекція проникла в будинок для людей похилого віку. Та люди похилого віку почали один за іншим заражатися вірусом. 37 з них померли, а з 180 працівників захворіли 50. Челсі розповіла, що у всіх хворих підопічних похилого віку були такі червоні очі.

«Це ніби очі при алергії, але не білки очей, а як би червона тінь навколо. У мене були пацієнти, у яких спостерігався тільки цей симптом, і ніяких інших».

Ці люди потрапили до лікарні і багато з них померли. За словами Челсі, доктор в лікарні вважав цей симптом визначальним.

«У них червоні очі? Якщо так, то будемо госпіталізувати», — згадує вона слова доктора.

Минулої неділі Американська академія офтальмології розіслала всім своїм членам попередження про те, що COVID-19 може викликати кон’юнктивіт з почервонінням очей і окологлазного простору. Академія закликала офтальмологів захищати свої очі, рот і ніс при зустрічі з пацієнтами, які можуть бути носіями вірусу.

Таким чином стає ясно, що з тих пір, як ця зараза покинула межі Китаю, вона змінилася, вірус мутує. І те, що з’явився новий симптом — зайвий раз це доводить.