Про реальне зрушення у справі екс-президента повідомив юрист Андрій Портнов. За його словами, майно Порошенка вже почали арештовувати. Екс-президент залишився без своїх головних активів. Словом, відбирають все, що Порошенко нажив непосильною працею. 

“Друзі, позитивні новини. Печерський суд наклав арешт на все нерухоме майно та корпоративні права одного з головних активів Порошенка — заводу Кузня на Рибальському”, — повідомив юрист у соцмережі.

За його словами, активи Порошенка арештували в рамках кримінального провадження. Справу розпочали після заяви Портнова про те, що екс-президент не сплачував податки та відмивав злочинні доходи. 

Крім Порошенка, у справі фігурує і Тігіпко. Тому арешт активів екс-президента — це лише початок великого кінця для чиновників колишньої влади.

“Продовжуємо комплекс навчально-виховних і кримінально-конфіскаційних заходів. Нічого особистого, просто злодій повинен сидіти у в’язниці”, — зауважив Портнов.

Як і попереджав Андрій Портнов минулого тижня, у справі екс-президента почалися реальні зрушення. Адже,  майно Порошенка почали арештовувати. І Петро Олексійович вже втратив один зі своїх найбільших заводів.

Нагадаємо: