Стало відомо, що скандальний депутат Яременко знову попався на брехні. Багато хто думає, що він не хоче йти з “теплого місця”, а деякі ЗМІ вважають, що в партії президента є депутати, яким не місце в Парламенті. Але, чи все так однозначно в цьому скандалі? І кому вигідно, щоб грамотний політик покинув ряди партії Зеленського?

Яременко вів себе непрофесійно і тому обіцяв піти з посту, який він займає. Але, як з’ясувалося, обіцянки своєї не дотримався. Видання «Українські новини» пред’явило факти, які це підтверджують.  

Після того як під час засідання у Парламенті, він дозволив собі інтимну переписку з повією, Яременко обіцяв виправити цей аморальний вчинок.

“Увечері п’ятниці, 1 листопада, Богдан Яременко заявив, що написав заяву про складання повноважень голови комітету”, — повідомляє ЗМІ.

Проте, на запит ЗМІ до апарату Ради, чи це справді так, відповідь була неочікувана. 

“За результатами розгляду запиту інформуємо, що в базі даних автоматизованої системи документообігу Верховної Ради України така інформація відсутня”, — повідомляє видання.

Природно, що опозиція намагається використати цю ситуацію по повній програмі. І заради справедливості, варто відмітити, що Яременко сам дав для цього привід, коли займався в Парламенті “особистими” справами, а потім попався на брехні.

А з іншої сторони, Яременко — не лише скандальний депутат, але ще сильний і грамотний політик, який прийшов у Парламент не через “тепле місце”, а щоб допомогти Президенту побудувати нову Україну.

Додаємо скрін офіційної відповіді Апарату Верховної Ради виданню «Українські новини».

фото https://ukranews.com/upload/img/2019/11/07/765dc3ff388e231-yaremenko.png?ver=1573125952

Нагадаємо: