Стало відомо, що на 4 жовтня Петру Порошенку готують арешт. Подробиці про те, що відбувається навколо екс-президента повідомили із його ж оточення. Ця людина знає більше про колишнього очільника, ніж нам здається, бо роками працювала з ним пліч-о-пліч. Тому може володіти такою інформацією. Крім того, для цього є всі передумови. Нагадаємо, ми вже писали, що Порошенко оголосив про черговий майдан на 6 жовтня. Схоже, що саме бунт, який влаштовує екс-президент по всій країні, став останнім каталізатором до його арешту. Подробиці повідомляє Время.

Отож, соратники Порошенка заговорили, що їхньому натхненнику загрожують грати. Про це у соцмережі написав колишній радник міністра оборони, Юрій Бірюков, якого у пресі називають подільником Петра П’ятого.  

“Я ось зараз реально не жартую — вони так напружилися з приводу подій останніх двох днів, що вирішили завтра (4 жовтня. — Авт.) провести брифінг Генпрокурора, на якому буде оголошено про підозру Порошенку в перевищенні влади. Потім через ВР позбавити його депутатської недоторканності і заарештувати”, — повідомив Бірюков.

Тому у пресі пишуть, що нарешті збулося те, чого так ждала вся країна. 

“Екс-президент України офіційно перейде в статус підозрюваного, а з понеділка ВРУ позбавить його недоторканності”, — йдеться у повідомленні.

Отож, до кінця наступного тижня суд зобов’язаний буде обрати запобіжний захід підозрюваному Порошенку. І слідуючи Кримінальному процесуальному кодексу України, це може бути виключно утримання під вартою. Адже, за сукупністю і вагою злочинів, Порошенко не зможе відкупитися заставою.

Крім того, що Бірюков озвучив майбутню долю Порошенка, він підтвердив, що акції протесту в Україні — справа рук колишнього президента.

“Бірюков офіційно повідомив, що всі акції протесту в Україні відбуваються не через капітуляції! Олігарх збирає людей, щоб захистити свою ж*пу”, — йдеться у повідомленні.

Проте, соратник екс-президента переконаний, що їм Порошенка не зупинити.

“Цікаво, а цим веселим зеленим хлопцям ніколи не говорили, що гасити багаття бензином дуже загрозливо? Ці зеленуваті імбецили вирішили налякати його. Налякати, ага. Людину, яка не боялася Путіна. Арештом. І арештом вони вирішили погасити вуличні виступи”, — написав Бірюков.

Отож, від соратника і відданого друга Петра Олексійовича стало відомо, що на 4 жовтня Порошенку готують арешт. Але, схоже, що колишні не хочуть здаватися. Бо не вірять, що Петра П’ятого можна посадити до в’язниці. Він, за їхніми словами, наче термінатор — проходить крізь полум’я і воду без пошкоджень. Але час покаже, що буде далі з Порошенком.

Нагадаємо: