Стало відомо, що Печерський районний суд Києва дав дозвіл Державному Бюро розслідувань. Тепер правоохоронці зможуть розслідувати, що встиг заробити Петро Порошенко за п’ять років. Під “мікроскопом” розглянуть не лише зарплату екс-президента, а й податки, які він платив, чи не платив за той час. Подробиці повідомляє Гордон.

Із Державного реєстру судових рішень, стало відомо, що ще 30 жовтня Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання ДБР про надання доступу слідчим до матеріалів про зарплату, доходи і суму сплачених страхових внесків Петра Порошенка.

У пресі уточнюють, що прізвище самого екс-президента не вказане. Але це стає зрозумілим із самого контексту. Адже, доступ слідчі отримали до фінансових документів за період з 7 червня 2014 року по 19 травня 2019 року. А саме на цей час і припадає період президентства Петра Порошенка.

Крім того, про те, що це стосується саме Петра Олексійовича говорить і те, що чим обґрунтовано розслідування ДБР.

“Імовірною організацією незаконного переправлення осіб через державний кордон України з використанням завідомо підроблених документів колишнім президентом України і посадовими особами органів державної митної та прикордонної служб. А також імовірною підробкою документів і використання підроблених документів з метою незаконного переправлення осіб через державний кордон України”, — повідомляє ЗМІ.

Отож, схоже, що про кримінальні справи Петра Олексійовича правоохоронці таки не забули. Вони потихеньку просуваються вперед у своїх розслідуваннях. Адже, нещодавно суд дав червгий дозвіл ДБР. Тепер працівники цього відомства зможуть розслідувати те, що встиг заробити Порошенко за п’ять років, коли був на посаді президента України. 

Нагадаємо: