Олег Тягнибок знову “сіє паніку”: нова влада “вішає локшину на вуха”, прикриваючи свої справжні наміри. Інколи навіть дивно слухати від представників старої влади обурення, як українців обманює хитра нова українська влада. Хоча самі не один рік були у керма цієї ж країни. І всі побачили, на що здатні ці “профі”. І зараз бачимо, куди вони довели Україну. Далі топів з лідерства по корупції справа не дійшла.

Хоча, зараз політики, яким українці не захотіли довіритися вчерговий раз і не проголосували за них на виборах, з великим задоволенням критикують владу Зеленського та дають цінні поради. Так, на приклад, Тягнибок повідомив у соцмережі, як нова влада “бреше та забріхується”, навіть оком не моргнувши.

Схоже, що лідер ВО “Свобода” дуже пильно вслухається до всього, що кажуть у команді нового президента. І такого він ну ніяк не міг пропустити. 

“Радник секретаря РНБО з питань реінтеграції і відновлення Донбасу, народний депутат від “Слуги народу”, Максим Ткаченко, в інтерв’ю українському ЗМІ московською мовою заявляє, що в нинішній “владі” “Л/ДНР” є “професійні, чесні, притомні, порядні люди, які хочуть миру”. І анонсує: зовсім не виключено, що вони стануть легальною владою в Україні, коли Донбас повернеться під наш контроль”, — написав Тягнибок.

Він переконаний, що це і є та істина, яку у Зеленського так пильно приховують від народу.

“Вчергове спалилися, реакції суспільства злякалися — і давай за звичною схемою локшину нам на вуха розвішувати”, — вважає лідер ВО “Свобода”.

Тягнибок впевнений, що саме таким чином насправді і буде реалізовуватися закон про особливий статус Донбасу.

“Амністія путінським злочинцям і перетворення їх у легальну владу — це реалізація закону про особливий статус Донбасу, їхньої дорожньої карти — “формули Штайнмаєра” та антиукраїнських мінських договорняків. Усього того, що як минула, так і теперішня олігархічна влада називає безальтернативним шляхом до миру, “забуваючи” уточнити, що цей фейковий “мир” — капітуляція”, — наголосив свободівець.

Але впевнений, що українці зможуть крізь спектаклі та шоу, які влаштовує влада, роздивитися, хто є хто.

“Наївно, з боку “слуг”, сподіватися, що українці цьому повірять. Дешеві розважальні сценарії, може, й працюють. Але не завжди. І точно не в ситуації, коли йдеться про долю держави”, — резюмував лідер ВО “Свобода”.

Отож, Олег Тягнибок знову “сіє паніку” серед українців. Він наголошує, що нова влада “вішає локшину на вуха” людям, прикриваючи свої справжні наміри щодо майбутнього Донбасу та всієї держави.

Нагадаємо: