Олег Тягнибок звинуватив Рябошапку в корупції. Впевнений, що новий Генпрокурор не дотримується свого слова. Адже, ні він, ні його оновлена прокуратура нічим не відрізняються від того, що було раніше. Рука руку миє далі. Про це він написав у соцмережі.

Лідер ВО “Свобода” розпочав з того, що повідомив, як свободівці хотіли удосконалити пропрезидентський законопроект щодо вдосконалення кримінально-процесуального законодавства. Зокрема, нардеп-свободівка, Оксана Савчук, подала поправку до цього документу, щоб заборонити внесення застави для корупціонерів. Але її чомусь не почули.

“Слуги народу” розглянули… і відхилили”, — написав Тягнибок.

І Олег Тягнибок вже навів плоди цього законопроекту, які стало видно неозброєним оком. Адже, президента корпорації “Богдан”, колишнього заступника секретаря РНБО, Олега Гладковського (Свинарчука) взяли під варту із правом виходу під заставу. 

“Ще й вдесятеро меншу, ніж просила САП — всього 10 млн грн (при тому, що підозрюють його в розкраданні щонайменше 250 млн грн)” — обурився лідер ВО “Свобода”.

Тому він впевнений, що обіцянки Генпрокурора “посадити всіх корупціонерів” не варті навіть виїденого яйця. 

“Розумієте, що буде далі? Чого б не обіцяв генпрокурор Рябошапка, завтра-післязавтра Свинарчук опиниться на волі. І далеко не факт, що в межах території України. Сподіватися на справедливе покарання після такого — нічого, останні 5 років нам це підтвердили”, — наголосив пан Олег.

Тому Олег Тягнибок звинуватив Рябошапку в корупції, а владу в тому, що їм не важлива думка інших. “Слуги” далі свого носа не бачать, тому й голосують за всі пропрезидентські закони, за які їм скажуть тиснути кнопку. Завдяки цьому і продовжує жити все та ж гнила система, що роками будувалася в Україні.

“Тим часом рука руку миє, як бачите. І обидві білі живуть. А все тому, що й суть в них однакова — олігархічна”, — впевнений лідер ВО “Свобода”. 

Нагадаємо: