У Кабміні повідомили, чим Володимир Зеленський “озброєний до зубів”. І вважають, що це його головний козир. Недарма в народі кажуть, що словом можна — ранити. Інколи гострий вислів може сказати більше, ніж ціла артилерія. Що із цього, є в арсеналі українського президента, розповів один із представників Кабміну. Подробиці повідомляє Хвиля.

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Дмитро Кулеба, зізнався, що у президента України є дуже “потужна зброя”.

“З того, що я бачив до сих пір, президент, по-перше, абсолютно прихильний до захисту територіальної цілісності і суверенного права України вирішувати своє майбутнє. По-друге, він володіє всіма необхідними навичками, щоб бути ефективним в переговорах”, — повідомив Кулеба.

Зокрема, він впевнений, що перед таким “озброєнням” українського президента не встоїть навіть Володимир Путін. 

“Політик упевнений, якщо Путін зробить спроби залякати Зеленського, він отримає потужну відповідь у вигляді жарту і програє”, — повідомляє ЗМІ.

У Кабміні повідомили, чим Зеленський “озброєний до зубів”. І  його головний козир — це відмінне почуття гумору. Хоч і кажуть, що гумор і сміх продовжує життя. Але, виявляється, що не завжди. Адже, президент України настільки віртуозно може володіти цим жанром, що одним гострим словом може вирішити те, що не вдається цілій армії. Тому у Зеленського говорять, якщо президент використає своє вміння вдало жартувати, то  ворогам тоді буде просто не до сміху. 

Нагадаємо: