У кожній країні свої методи, як запобігти коронавірусу та вижити у мовах світової пандемії та паніки. А от у Нідерландах по своєму борються з пандемією. Відразу після оголошення карантину, біля місцевих магазинів з’явилися довжелезні черги. І всі люди скуповують тільки один продукт, запасаючись ним по саму зав’язку.

фото icdn.lenta.ru/images/2020/03/16/15/20200316152427046/wide_b7e16a47f12f6623b6593f4c672ba7ba.jpg

Величезні натовпи людей спостерігаються біля кавашопів, які торгують деякими дозволеними в Нідерландах, наркотиками. Тож, місцеві прожогом кинулися до цих точок, аби скупити травичку про запас. Карантин в країні, оголошений раптово, просто ошелешив любителів легкого кайфу. Бо всі магазини, кафе та подібні точки почали швидко закриватися — буквально один за одним. Ото дисципліна!

Повідомляється, що карантин триватиме аж до 6 квітня. Тому нідерландці пішли атакою на точки, що продають наркотики.

фото hvylya.net/wp-content/uploads/2020/03/ocheredi-za-marihuanoy-1280×720.jpg

У соцмережі вже з’явилися жарти з цього приводу. Одна із користувачок пише, що зроду не бачила такої черги — навіть за туалетним папером. Не обійшлося і без сарказму. В коментарях люди дописують, що місцеві любителі марихуани в черзі просто заразять один одного. І вимруть, як мамонти, від коронавірусу.

Станом на кінець 2019 року в Амстердамі працює 173 кавашопів, де легально можна купити марихуану і гашиш.

фото golos.ua/images/items/2020-03/16/1v9XtjfPv6F3f10S/img_top.jpg

В інших країнах теж спостерігається паніка. Але навколо більш життєво важливих продуктів, ніж наркотики. Варшавські магазини повністю спустошені, а в супермаркетах — ще дещо є. Таке ж спостерігається і в Іспанії. І це стосується не тільки медичних масок, а й продуктів. Російська влада переконує, що в них такої кризи не буде — харчів вистачить на всіх.

А от у Бельгії взагалі вирішили боротися з коронавірусом неординарно. Коли у багатьох країнах обмежують пересування людей по країні, масові заходи, закривають деякі магазини, то бельгійці — святкують. Перед карантином місцеві влаштували масові гуляння, зробили забіги по ресторанах та магазинах. Це довело МОЗ Бельгії мало не до сказу.

Отож, поки українці на карантині через коронавірус, у Нідерландах по своєму борються з пандемією. Там люди скуповують тільки один продукт — і це не туалетний папір та крупи, а наркотики. Мабуть, впевнені, що з травкою буде легше справитися з цією заразою. Та хтозна, чи легше, а от веселіше — це точно!