Стало відомо, що у США починають використовувати старий метод в боротьбі з COVID-19. Це спосіб, який допомагав вірусологам в останні сотні років перемагати інфекції по всьому світу. Саме тому, вчені сподіваються на успіх. Залишається вірити, що в них все вийде. І весь світ зможе підхопити цю естафету, щоб зберегти життя своїм громадянам. Подробиці повідомляє видання «Страна».

Донорський центр Нью-Йорка почне приймати кров тих, хто перехворіл на коронавірус. Для того, щоб виділяти з неї плазму, як це робили Китаї. Вчені сподіваються, що у донорській плазмі містяться антитіла до нового коронавірусу. Передбачається, що її переливання допоможе іншим інфікованим швидше одужати від COVID-19.

Почати використовувати плазму крові, від тих, хто видужав після коронавирусной інфекції, 24 березня дозволило Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA).

«Рішення FDA було прийнято після того, як губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо оголосив про плани почати лікування найбільш важких пацієнтів за допомогою збагаченої антитілами плазми, виділеної з крові тих, хто видужал», — повідомляє видання.

На думку окремих експертів, переливання плазми може бути головним методом боротьби з коронавірусом. Поки вчені не розроблять більш досконалі методи.

«Підхід безперечно має свої переваги, і це не нова ідея. Вона була з нами цілих сто років або довше. Я думаю, що ми не знаємо, чи буде метод ефективним. Але, грунтуючись на його послужному списку в боротьбі з іншими вірусами, я думаю, що у нього дуже хороші шанси», — сподівається доцент кафедри медицини і молекулярної мікробіології в Медичній школі Вашингтонського університету в Сент-Луїсі Джеффрі Хендерсон.

І поки, у США починають використовувати старий метод в боротьбі з COVID-19, нам залишається чекати. Прості люди і вчені сподіваються на успіх. І можливо в цій ситуації це та сама бритва Оккама. І рішення проблеми лежить на поверхні, перевірене багатьма поколіннями біологів.