Стало відомо, що у Святослава Вакарчука є план завершення війни на Донбасі. Але з ним не згоден Володимир Зеленський. У “Голосі” впевнені, Зеленський розуміє, що їхній план — один з найкращих на даний час для України. Але чомусь “соромиться” в цьому зізнатися українцям. Подробиці повідомляє НВ.

У програмі “Право на владу” на телеканалі “1+1” голова фракції “Голос”, Сергій Рахманін озвучив новий план миру на Донбасі, що народився “на кухні” їхньої партії.

Проте, водночас він наголосив, що цей варіант українська влада теж розглядає, як можливий. Але не оголошує його “з сорому, або зі страху”.

“Що це означає з точки зору стратегій та тактики: ми зараз не маємо можливості розв’язати це питання військовим шляхом, не маємо можливості розв’язати це питання дипломатичним шляхом, але ми можемо зупинитися. Для того, щоб зібратися з думками. І головне: для того, щоб повернути людей. Має бути державна програма повернення людей, які готові повернутися”, — сказав народний обранець.

Отож, у Вакарчука є план завершення війни на Донбасі, з яким не згоден Зеленський. Іншими словами, у “Голосі” пропонують просто “заморозити” цей конфлікт. Мовляв, треба взяти паузу “на подумати”. На жаль, у партії не називають, скільки для цього потрібно днів, місяців чи років. То, чи не стане тимчасова “заморозка” вічним льодовиком в цьому питанні для України?

Нагадаємо: