Мабуть, всім відомо, як працює закон бумеранга. Проте, прихильники Порошенка ніколи не думали, що він торкнеться і їх. Вони роками сіяли те, що зараз довелося самим збирати і отримати обратку від своїх же плодів. Вчергове наступивши на ті граблі, що самі ж поклали, вони заскиглили про те, що людина має законне право у цій державі висловлювати свою думку, що є культура відносин і на сам кінець — закони.

Хоча до до того, як самі понабивали шишки на лобах, їм було плювати на це все. Про те, як “зарплатні циніки Порошенка”, які кричать, що Зеленський хоче повернути НКВД, самі посіяли бурю, яка їх зачепила, написав відомий політолог Михайло Подоляк.

Він яскраво прокоментував брудний монолог Марусі Звіробій до президента, яка погрожувала йому сімома єгипетськими стратами, та його результат — обшуки в її домі. На його думку — це спроба влади повернути нас усіх в рамки. Це історія про домінуючу сьогодні агресивну культуру відносин, про нескінченно злісних “пропагандистів Порошенка”, які як і раніше щосили торгують ненавистю і кривавими закликами.

“Це ідеальна історія про легендарну істину, “що посієш, те пожнеш”. Хлопці, які нині горлопанять, ще зовсім недавно затято будували тут ту саму репресивну державу, накручували злобу, влаштовували цькування за інші точки зору, популяризували ненависть і мордобій без суду і слідства. Вчора (в славні останні років два порошенкового чаду) теж було все по беззаконню: натовпи тітушок, погрози і побиття, облога житлових будинків, пряме залякування, замовні арешти, тюремні схеми Грановського, жорсткі посадки. Так що змінилося? Тобто вчора можна було з задоволенням юзати силовиків для переслідування опонентів, а сьогодні, коли людей повертають на землю, це вже кінець правил?” — запитує він.

До того ж, Подоляк говорить, що дії влади, які Звіробій називає “репресіями”, підтримує суспільство. Саме таку відповідь отримали ті, хто роками сам цим займався.

“Тому що не можна продавати первісне зло роками, а вимагати взамін строгі правила і добро. Саме в цьому і полягала ключова претензія до пана Порошенка. Він навмисне сформував повноцінну армію хунвейбінів, перш за все, злісних мережевих тролів, які пропагували поділ людей на сорти. Своїм — все, а чужинцям — образи, зневаги, побиття”, — впевнений експерт.

Подоляк вважає, що негативне ставлення українців до історії з пані Звіробій є оцінкою президентства Петра Порошенка.

“Абсолютна відсутність серйозного громадського співчуття — це і є красномовне свідчення реального ставлення до вчорашньої команди і до сьогоднішніх “зірок” Петра”, — резюмував він.

Отримавши обратку у формі негативу та несхвалення їхніх дій від суспільства, прихильники Порошенка заскиглили. Бо відчули, що закон бумеранга, який вони самі породили, таки працює.

Нагадаємо: