Володимиру Зеленському розповіли, хто насправді ті добровольці, які не хочуть виходити з Золотого. Журналіст, член Спілки журналістів України, Костянтин Бедовий, порадив президенту не виправдовуватися за свій тон. Крім того, варто було задати тим добровольцям більш конкретні питання. Тоді б все стало на свої місця — і всі зрозуміли б “хто є хто”. Подробиці повідомляє Вголос.

Костянтин Бедовий стверджує, що добровольці явно провокують президента. Крім того, виконують це на замовлення криміналу.

“Ці бригадки людей давно і серйозно підтримують кримінальні клани”, — стверджує журналіст.

Він пояснив, що Зеленський ставив просто не ті питання і не треба було опускатися до їхнього рівня. Тому порадив президенту запитати про те, що виведе їх на чисту воду. Тоді українці побачать, з ким насправді мав розмову гарант.

“Братик, коли, де воював? Коли дембельнувся? На що живеш? Де працюєш? Скільки податків заплатив? На чому їздиш”, — пояснив журналіст.

Він впевнений, що тоді б дізналися багато цікавого про добровольців, які називають себе патріотами.

“Місяць просидів — “Так”. Хто привіз? Хто постачає? На що їсте? Звідки берете продукти? Ким ти працював? Всі ці люди, всі ці голоси, бляха такі патріоти. Ніде не працюють, існують на диких кримінальних олігархічних кланах, а то і російських спецслужб”, — вважає Бедовий.

Отож, Зеленському розповіли, хто насправді ті добровольці, які не хочуть виходити з Золотого. Виявляється, що вони можуть бути просто групами, які годуються з кримінальних кланів. Тому саме для них і виконують підривну роботу “на передку”. 

Нагадаємо: