10 порад, щоб у холодильнику завжди пахло приємно!

298

Холодильник — наш друг і товариш. Без нього складно уявити собі існування сучасної сім’ї. Страшно подумати, що він раптом може зламатися. Адже в ньому лежить все найсмачніше, і він зберігає це свіжим. Але іноді всередині з’являється неприємний запах, що псує апетит.

Запах потрібно усунути, і ми знаємо, як:

1. Активоване вугілля, подрібнене на порошок, відмінно справляється з цим завданням. Залиште в холодильнику тарілочку з цим порошком, і за ніч він вбере в себе всі несвіжі та сторонні запахи. Якщо ви прогрієте відпрацьоване вугілля в духовці при 170-180°C, то воно послужить вам ще раз.

2. Як профілактику активоване вугілля можна тримати в холодильнику постійно. Для цього потрібно лише зробити отвори в кришці невеликої ємності, покласти туди подрібнені таблетки та поставити на дверцята. Головне не забувайте періодично змінювати вміст.

3. Вологе прибирання з оцтом теж може відмінно допомогти. Протріть усі стінки та полиці вашого холодильника ганчірочкою, змоченою в оцтовому розчині. Для закріплення ефекту можна додатково залишити на полиці склянку з оцтом на кілька годин. Є ще один більш трудомісткий спосіб, але він допоможе усунути навіть найзастаріліші аромати.

4. Розведіть нашатирний спирт із водою 1:1 і помийте цим розчином холодильник. Після прибирання залиште дверцята відкритими на кілька годин, щоб вивітрився різкий запах спирту.

5. Ще один спосіб — приємніший, але більш витратний. Прожарте трохи свіжозмеленої кави та розмістіть у відкритих ємностях у морозильній і основній камерах вашого домашнього агрегату.

6. Гуща і сам напій мають аналогічну дію, тож їх теж можна використовувати. Зверніть увагу: напій має бути гарячим, а холодильник — відключеним від електроживлення.

7. Якщо в холодильнику постійно тримати відкриту баночку з содою, то ви будете застраховані від несподіваних ароматів на місяці. Із содою також можна зробити й вологе прибирання. Це буде дуже ефективно.

8. Скоринки житнього хліба, розкладені в холодильнику на різних рівнях, допомагають позбутися зайвих запахів у камері холодильника. Таку ж дію чинять порізані на шматочки яблуко, сир або сира картопля.

9. Пакетики чаю, розкладені на полицях, прекрасно вбирають чужорідні запахи.
Котячий наповнювач, сіль і цукор не гірше за інших борються з нехорошими запахами. Розмістіть їх у холодильнику у відкритому посуді, і вони зроблять свою справу.

10. Ще один спосіб: прибирання за допомогою лимонного розчину. Вичавіть сік з половинки лимона, змішайте з водою і протріть холодильник зсередини ганчіркою, змоченою в цьому розчині. Цей засіб відмінно закріпить результат звичайного вологого прибирання.

Поділіться коментарем