Ніколи не робіть ці речі зі своїми грудьми! Ось головний перелік небезпечних дій

365840

Кожна жінка на планеті, напевно, знає, яке полегшення – прийти додому і зняти бюстгальтер. Якщо це так, то ви, ймовірно, робите помилку, яка в кінцевому підсумку може дорого вам обійтися.

Сьогодні ми розповімо про помилки, які ми здійснюємо у повсякденному житті і які впливають на груди.

Основні помилки

Спати обличчям вниз

Сон в такому положенні протягом багатьох ночей може з часом змінити форму ваших грудей. Спробуйте спати на боці або на спині.

фото volkovysk.by

Пірсинг на сосках

Пірсинг в будь-якому місці тіла може обернутися проблемою, оскільки існує ризик зараження. Але особливо небезпечно це на сосках. Тому, що близькість до лімфатичної системи прискорює поширення інфекції.

фото piercingmarket.ru

Бюстгальтер неправильного розміру

Тільки одна жінка з чотирьох носить бюстгальтер правильного розміру. Решта не приділяє цьому питанню належної уваги. Дослідження показали, що носіння бюстгальтера меншого розміру впливає на кровообіг і викликає утворення рубцевої тканини, що може призвести до раку.

фото tildacdn.com

Не носити бюстгальтер

Бігати або займатися спортом без бюстгальтера – поширена помилка. Це може викликати сильний біль і внутрішні травми.

фото wp.com

Видаляти волосся

Область грудей і сосків дуже чутлива, тому потрібно бути дуже обережним в своїх діях. Видаляючи волосся, ви змушуєте шкіру ставати твердіше, що може призвести до ускладнень.

фото yamaestro.ru

Паління

Кожного разу, коли ви палите, ви вдихаєте шкідливі речовини, які впливають не тільки на ваші легені, але також і на груди.

фото perfecto-room.com

Стискати соски

Деяким жінкам подобається, коли їх щипають або кусають за соски в любовних іграх. Однак, це може викликати довгострокові проблеми, оскільки утворюється рубцева тканина.

Суха шкіра

Не дозволяйте шкірі в області грудей пересихати. Вона набагато тонше і може втратити еластичність, що призведе до появи передчасних зморшок і розтяжок.

фото kudinova.com

Пластична хірургія

Так, багато хто думає, що це красиво. Жінки, буквально божеволіють від бажання зробити собі нові груди.

Але пластична хірургія в цьому напрямку – це завжди лотерея, в якій неможливо виграти здоров’я. І за тимчасову красу, платити доводиться дуже високу ціну.

Поділіться коментарем