Не ігноруйте ці симптоми! 8 основних ознак нестачі магнію в організмі

353954

Існує безліч вітамінів і мінералів, які потрібні нашому організму. І коли ми погано себе почуваємо, важливо розуміти: чого саме не вистачає? Пропонуємо вашій увазі 8 ознак, які допоможуть вам зрозуміти, чи є у вас дефіцит магнію.

Здоровій людині щодня потрібно близько 300-450 міліграмів магнію. Він відіграє особливо важливу роль у виробництві енергії, підтримці функції м’язів і нервів, сили і багато чого іншого. Якщо ви не впевнені, чи отримуєте ви досить магнію, ці 8 ознак допоможуть.

1. М’язові судоми

фото zinoti.lt

М’язові судоми неприємні і болючі і можуть бути викликані дефіцитом магнію.

2. Високий кров’яний тиск

Це ознака того, що серце працює з великим навантаженням. За даними Американської кардіологічної асоціації, дослідження показали, що добавки магнію допомагають підтримувати нормальний кров’яний тиск.

3. Закреп

фото zinoti.lt

Магній притягує рідину до тонкого кишківника. Тому недолік магнію може викликати закрепи.

4. Занепокоєння

Той, хто стикався з цим, знає, як важко подолати тривогу. Однак, згідно з науковою публікацією в Psychology Today, магній може допомогти зменшити стрес і занепокоєння. У журналі написано, що стрес «з’їдає» запаси магнію, тому необхідно приймати добавки.

5. Нерегулярне серцебиття

фото zinoti.lt

Магній допомагає підтримувати стабільну частоту серцевих скорочень. Тому, багатьом людям з аритмією, призначають добавки магнію, які допомагають регулювати частоту серцевих скорочень.

6. Проблеми зі сном

Може бути мільйон різних причин, за якими ви не можете спати по ночах, і дефіцит магнію – одна з них. На думку деяких американських дослідників, пацієнти з проблемами сну мають вживати добавки магнію, які значно покращують якість сну.

7. Потрібність у шоколаді

фото zinoti.lt

Бажання з’їсти шоколадку не обов’язково означає дефіцит магнію, але може бути його наслідком. Темний шоколад – відмінне джерело магнію.

8. Ліки

Можна легко пропустити те, що написано дрібним шрифтом на ліках, які ви вживаєте. А деякі ліки можуть викликати дефіцит магнію. Згідно Ancient Minerals, певні типи антибіотиків, деякі протизаплідні засоби, ліки проти астми і серцеві препарати можуть викликати дефіцит магнію.

Але якщо ви помітили недолік магнію, не панікуйте. Вживаючи, наприклад, горіхи кеш’ю, насіння гарбуза, банани, темний шоколад, ви легко отримаєте більше магнію, ніж зазвичай.

Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.


Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем